به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار التزام به عدم خروج از حوزه قضايي با تعيين وجه التزام

 

 

قرار التزام به عدم خروج از حوزه قضايي با تعيين وجه التزام

 

 

 

بسمه تعالي

 

قرار آزادي خانم ..... فرزند .... به اتهام ..... مقيد است التزام به عدم خروج از حوزه قضايي .... حضور در دادگاه به هنگام احضار با وجه التزام به مبلغ ....... ريال از حال تا ختم  دادرسي و صدور حكم و اجراي كامل دادنامه كه در صورت عدم حضور مكلف به پرداخت مبلغ فوق به صندوق دولت مي باشد . قرار صادره حين الصدور به متهمه تفهيم شد اظهار داشت فهميدم . از قرار صادره رونوشت
 ميخواهم / نمي خواهم  ملتزم ميشود .

محل امضاء متهمه ........

 

 

رئيس / دادرس قاضي تحقيق شعبه .... دادگاه  عمومي.....

 

 

 

 

در محاكم دادگستري چنين معمول است كه در صورتي كه متهم از التزام خودداري كند قاضي دادگاه قرار وجه التزام را تشديد نموده و به قرار كفالت تبديل مي نمايد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image