به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار قبولي اعسار محكوم عليه از پرداخت ضرر و زيان ناشي از جرم

 

 

قرار قبولي اعسار محكوم عليه از پرداخت ضرر و زيان ناشي از جرم

 

 

 

بسمه تعالي

 

-          تاريخ رسيدگي :..............

-          كلاسه پرونده :..................

-          شماره دادنامه :................

-          مرجع رسيدگي : شعبه .... دادگاه عمومي شهرستان ....

-          خواهان :.........

-          خوانده :.............

-          موضوع : اعسار از پرداخت ضرر و زيان ناشي از جرم

گردش كار : پس از ارجاع پرونده و وصول به كلاسه فوق ثبت پس از اجراي تشريفات قانوني دادگاه در وقت فوق العاده به تصدي امضاء كننده ذيل تشكيل است با بررسي اوراق و محتويات پرونده ختم رسيدگي اعلام و به شرح آتي مبادرت به صدور راي مي نمايد .

 

(راي دادگاه)

 

در خصوص دادخواست تقديمي در خصوص اعسار از سوي آقاي ...... فرزند ....... محكوم عليه كلاسه ...... نسبت به پرداخت ضرر و زيان ناشي از جرم در دادنامه شماره . با توجه به شهادت شهود در محضر دادگاه و پاسخ استعلامات واصله از اداره ثبت به شهادت شهود در محضر دادگاه و پاسخ استعلامات واصله از اداره ثبت اسناد و مدارك و تحقيق ضابطان از محل كار و سكونت محكوم عليه در خصوص وضع مالي وي و ساير اوضاع و احوال و مدارك موجود در پرونده دادگاه با احراز اعسار خواهان نسبت به پرداخت محكوم به دادنامه ياد شده حكم  به قبول اعسار وي صادر و اعلام مي دارد راي صادره حضوري و قطعي است .

 

 

 

دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي شهرستان .....

 

 

 

 

 

توضيح اينكه :

1-   پرونده امر پس از قبولي اعسار به اجراي احكام ارسال چنانچه مدت محكوميت حبس نداشته باشد يا سپري شده باشد و به دليل ديگري زنداني يا بازداشت نباشد فوراً آزاد مي گردد .

2-     ممكن است دادگاه قرار رد قبولي اعسار را صادر نمايد بدين ترتيب كه خواهان نتواند اعسار خود را ثابت نمايد و دادگاه ملائت و توان وي براي پرداخت را احراز كند .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image