به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار نيابت قضايي جهت دستگيري متهم با حكم ورود به مخفي گاه

 

 

قرار نيابت قضايي جهت دستگيري متهم با حكم ورود به مخفي گاه   

 

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم دادگستري شهرستان ......

 

 

با سلام ،

در اين پرونده آقاي .... فرزند .... متهم است به صدور .... فقره چك بلا محل به
 شماره / شماره هاي ......... عهده بانك .. شعبه .... به مبلغ .... ريال با توجه به اظهارات شاكي مبني بر اينكه  نامبرده در حوزه قضايي آن شهرستان سكونت دارد ، خواهشمند است نيابتاً از طرف اين شعبه راساً ضمن ارجاع امر به احد از همكاران محترم قضايي با راهنمايي شاكي .... نسبت به جلب و دستگيري متهم اقدام و اتهام وي به شرح فوق به وي تفهيم و قرار وجه الضمان معادل مبلغ چك صادر آخرين دفاع وي اخذ و در صورتي كه اخذ تامين منجر به بازداشت وي گردد نامبرده تحت الحفظ به همراه :.......................................................................... و مامور اعزام گردد . ضمناً در صورت جلب رضايت شاكي و ارائه لاشه چك از سوي متهم مراتب صورت جلسه لاشه چك ضميمه گشته و متهم بلاقيد آزاد گردد و سوابق جديد التحصيل جهت اطلاع به اين شعبه ارسال گردد ، در صورتي كه دستگيري نياز به ورود به مخفي گاه وي داشته باشد اعطاء نمايندگي به نيروي انتظامي .... استدعاست نيابت توقيفي واجد كليه اختيار قانوني است مدت اعتبار ..... است .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه .... دادگاه  عمومي.....

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image