به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار بازداشت موقت (به خاطر سرقت هاي متعدد )

 

 

قرار بازداشت موقت (به خاطر سرقت هاي متعدد )

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

 

دادسرا ،

قرار بازداشت موقت آقاي / خانم ...... فرزند ....اهل ...... مقيم ...... و واجد سوابق كيفري متعدد در امر سرقت از حال تا خاتمه دادرسي و اصدار حكم  و اجراي كامل دادنامه ، صادر و اعلام ميگردد . قرار حين الصدور به متهم ابلاغ شد اظهار داشت فهميدم رونوشت مي خواهم / نمي خواهم . اعتراض دارم / ندارم .

 

 

 

 

داديار شعبه ........ دادسراي نظامي ......

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image