به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت محلي (دادسراي نظامي )

 

 

قرار عدم صلاحيت محلي (دادسراي نظامي )

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

رياست محترم دادسراي نظامي شهرستان ......

 

با سلام ،

احتراماً در اين پرونده آقاي / خانم ...فرزند .... شهرت .... متهم به ..... نظر به اينكه محل وقوع جرم خارج از صلاحيت رسيدگي اين دادسراست ، لذا قرار عدم صلاحيت اين دادسرا (دادسراي نظامي شهرستان ...) به اعتبار صلاحيت و شايستگي دادسراي نظامي ... صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

 

بازپرس / داديار تحقيق دادسراي نظامي ......

 

 

 

 

دفتر – پرونده پس از كسر از آمار به دادسراي نظامي ........ فرستاده شود .

 

 

 

بازپرس / داديار تحقيق دادسراي نظامي ......

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image