به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه اي از تخفيف قرار تامين

 

 

نمونه اي از تخفيف قرار تامين

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

 

بازپرس – نظر به اينكه قرار بازداشت موقت صادره در باب متهم زنداني حسن .... به اين استدلال كه وي در قتل معاونتي نداشته مورد موافقت معاون محترم دادسرا قرار نگرفته و تحقيقات بعدي اين بازپرسي نيز مويد آن است كه حميد رضا ... با ضربه چاقوي اصغر ... به قتل رسيده است و مجيد  ... (كه حسن ) چاقو در اختيار وي قرار داده است صرفاً متهم به ايراد جرح عمدي با چاقو مي باشد لذا با عدول از نظريه قبلي قرار بازداشت موقت صادره در باب متهم زنداني حسن .... فك و تخفيف و تبديل مي گردد به قيد معرفي كفيل به وجه الكفاله مبلغ دو ميليون ريال به اتهام معاونت در ايراد جرح عمدي با چاقو نسبت به مقتول تا پايان رسيدگي و صدور حكم  و اجراي آن كه متهم در صورت معرفي كفيل و صدور قرار قبولي آن والا بازداشت باشد دفتر رونوشت قرار به زندان ابلاغ كه به متهم زنداني ابلاغ و مجدداً اعلام گردد ضمناً با حفظ بدل و برگ هاي پرونده جهت رسيدگي به اعتراض متهمان به قرار بازداشت موقت صادره به دفتر دادگاه هاي كيفري (نظامي) 2 تهران ارسال و ارجاع گردد .

 

 

 

 

داديار شعبه ........ دادسراي......

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image