به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه قرار التزام با قبول شرف

 

 

نمونه قرار التزام با قبول شرف

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

 

دفتر ،

قرار آزادي آقاي .... فرزند .... شهرت .... اهل و ساكن ... به اتهام .... به قيد التزام عدم خروج از حوزه قضايي .... از حال تا ختم دادرسي و صدور حكم  و اجراي دادنامه با قول شرف صادر و اعلام مي گردد . كه در مواعد احضار خود را معرفي مي نمايد . قرار به متهم ابلاغ شد . اظهار داشت ملتزم مي شود .

 

 

 

بازپرس / داديار تحقيق دادسراي نظامي ......

 

 

 

 

توضيح اينكه :

در كليه قرارهاي تامين متهم بايد ذيل قرار را امضاء كرده و يا انگشت بزند . و در صورت استنكاف مراتب قيد خواهد شد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image