به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

دعوی اعسار غیر مالی بوده و قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

دعوی اعسار غیر مالی بوده و قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

دعوی اعسار غیر مالی بوده و قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

رای وحدت رویه شماره 662مورخ 29/7/1382 هیات عمومی دیوان عالی کشور

بر طبق ماده 26 قانون اعسار مصوب 1313حکم رد یا قبول اعسار در مورد محکوم به قابل استیناف است است و به موجب بند (ب) و ماده 331 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی کلیه احکام صادره در دعاوی غیر مالی قابل درخواست تجدیدنظر می باشد. بنا به مراتب و با توجه به غیر مالی بودن دعوی اعسار رای شعبه دوم دادگاه تجدیدنظر استان همدان که دعوی مذکور را قابل تجدیدنظر دانسته مستنداً به ماده 270 قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امورکیفری به اتفاق آراء اعضای هیات عمومی دیوان عالی کشور صحیح و منطبق با قانون تشخیص و تایید می شود.

این رای در موارد مشابه برای دادگاهها و شعب دیوان عالی کشور لازم الاتباع است.

                نقل از روزنامه رسمی شماره 17149مورخ 20/10/1382

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image