به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

بيع قطعي يك باب ساختمان و يك باب مغازه

قرارداد

(بيع قطعي يك باب ساختمان و يك باب مغازه)

 

 

طرف اول قرارداد(فروشنده): خانم/آقاي .................. فرزند آقاي .................. داراي شناسنامه شماره .................. صادره از .................. متولد .................. ساكن ...........................................................................

طرف دوم قرارداد(خريدار): خانم/آقاي .................. فرزند آقاي .................. داراي شناسنامه شماره .................. صادره از .................. متولد  .................. ساكن  .........................................................................

موضوع قرارداد:

تمامت شش دانگ يك باب ساختمان مشتمل بر يك باب خانه مسكوني و يك باب مغازه احدائي در شش دانگ يك قطعه زمين به مساحت .................. متر مربع داراي پلاك فرعي از .................. اصلي مفروز و انتزاعي از پلاك .................. فرعي از اصلي مرقوم واقعي در اراضي .................. بخش .................. ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شماره .................. مورخ .................. صفحه............... جلد .............. به شماره چاپي ..................... صادره بنام بايع با جميع توابع شرعيه و لواحق عرفيه آن اعم از عرصه كل و اعيان بدن استثنا و به انضمام كليه حقوق ناشي از برق شماره پرونده  .................. و آب شماره اشتراك .................. و گاز شهري شماره شناسايي .................. منصوبه هاي در آن اعم ز حق الاشتراكها و ودايع احتمالي مربوطه و به انضمام كليه حقوق فروشنده ناشي از سرقفلي و حق كسب و پيشه يا تجارت در محل تجاري و كسبي مزبور بدون استثناء.

مبلغ قرارداد:

مبلغ .................. ريال رايج كه تماما و نقدا تسليم فروشنده گرديده باقراره. كافه خيارات خصوصا خيار غبن هر چند فاحش از متبايعين اسقاط گرديده و باظهار صيفه مبايعه قطعيه جاري شده.

خريدار با رويت مبيع، وقوف كامل از محل وقوع، حدود و مشخصات، قبول معامله نمود.

منافع مورد معامله قبلا به كسي واگذار نشده و با قرار مورد معامله تماما در تصرف فروشنده مي باشد كه ضمن العقد لازم حاضر، فروشنده متعهد و ملتزم گرديده مورد معامله را تماما و سالما در تاريخ .................. ماه يكهزار و سيصد و ........... شمسي تخليه نموده در همان تاريخ تحويل خريدار نمايد و نيز براي هر روز عدم تخليه و تحويل از تاريخ مزبور متعهد و ملتزم به پرداخت مبلغ .................. ريال روزانه به عنوان خسارت تاخير در تخليه و تحويل و به عنوان وجه التزام به خريدار مي باشد و خريدار حق دارد از تاريخ سررسيد مزبور لغايت مدت ده روز براي تخليه و تحويل و وجه التزام مذكور عليه فروشنده دردادگاه صالحه اقدام نمايد همچنين فروشنده متعهد به تاديه و تسويه حساب بدهي هاي آب و برق و گاز مزبور تا روز تخليه و تحويل مي باشد در غير اينصورت خريدار مي تواند آنرا تاديه و سپس با ارائه قبوض مثبته از فروش وصول كند.

 

 

محل امضاي طرف اول قرارداد(فروشنده)                      محل امضاي طرف دوم قرارداد(خريدار)

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image