به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تمدید قرارداد

تاریخ : ..........

شماره : ..........

تمدید قرارداد

 

براساس بند 15 کمیسیون معاملات مورخ .....................  قرارداد شماره 1862 به شرح زیر تمدید می گردد .

1)      مدت تمدید قرارداد

این تمدید نامه از تاریخ ......................... به مدت شش ماه تعیین می گردد .

2)      مبلغ تمدید قرارداد

با توجه به تبصره 1 و 2 ماده 3 قرارداد شماره 12244 مورخ ..................... و کمیسیون معاملات مورخ ................... مقرر گردید 20% به مبلغ دستمزد و 20% به هزینه ابزار و لوازم اضافه شود که توسط امور مالی محاسبه و قابل پرداخت می باشد .

3)      سایر مفاد قرارداد به قوت خود باقی و لازم الاجراء می باشد .

4)      از اول مهر ماه 79 قرارداد جدیدی که با توافق طرفین منعقد خواهد شد جایگزین کلیه توافقات و قراردادهای قبلی می گردد .

5)      این تمدید نامه در پنج ماده و دو نسخه در محل کارخانه ................ تنظیم و هر نسخه آن دارای حکم واحد می باشد .

 

کارفرما مدیرکارخانه .......................                                                        پیمانکار  ....................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image