به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

توافقنامه 2

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

توافقنامه

 

نظر به درخواست مجمتع صنعتی ............... به مدیریت آقای ............... به شماره ثبت ............. و کد اقتصادی ............... به نشانی تهران .................. به قبول کلیه تعهدات و مسئولیت های قرارداد شماره .................. مورخ ........... فی مابین شرکت بازرگانی صنایع  ................و به مدیریت آقایان ..........و .............. به شماره ثبت ............ به آدرس تهران خ ............... کوچه ................پلاک ...... با شرکت سیمان ............ به شرح ذیل توافقات به عمل آمد . 

ماده 1) توافق نامه

عبارت است از انتقال کلیه تعهدات و مسئولیت های مذکور در مفاد قرارداد شماره ................ مورخ ............. فی مابین شرکت بازرگانی صنایع ........... و ................ شرکت .................. که پیوست تصویر قرارداد ضمیمه و جزء لاینفک توافق نامه می باشد . ماده 2 ) سایر شرایط

مجتمع صنعتی سیمان .............. با امضاء این توافقنامه اجراء صحیح موضوع قرارداد را تأیید و تضمین می نماید .

شرکت بازرگانی صنایع سیمان ............ و .............. موافقت کرد به منظور اجراء صحیح موضوع قرارداد کلیه هماهنگی های لازم را فیمابین مجتمع صنعتی سیمان ............ و شرکت سیمان ........... به عمل آورد .

ماده 3)  نسخ توافقنامه

این قرارداد در سه ماده و دو بند و در دو که هرکدام حکم واحد را دارند تهیه و تنظیم و از تاریخ صدور و امضاء برای طرفین لازم الاجراء می باشد .

 

 

شرکت بازرگانی صنایع سیمان ...... و ........                                مجتمع صنعتی سیمان ................

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image