به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

توافقنامه

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

توافقنامه

 

نظر به درخواست مجتمع صنعتی  ................ به مدیریت آقای ..... ........  به شماره ثبت ................ کد اقتصادی ................ به نشانی : ـ بابل ................ به قبول کلیه تعهدات و مسئولیت های قرارداد شماره .............  مورخ ............ فیمابین شرکت بازرگانی صنایع ............. و .................. به مدیریت آقایان ............ و .................... به شماره ثبت .................. به آدرس تهران ـ میدان ................ خ .......... کوچه ............... پلاک ............... با شرکت ................ به شرح ذیل توافقات به عمل آمد .

ماده 1) موضوع توافقنامه

عبارتست از انتقال کلیه تعهدات و مسئولیت های مذکور در مفاد قرارداد شماره 5125/1320  14/6/79 فیمابین شرکت بازرگانی صنایع ............. و ............... و شرکت ............... که به پیوست تصویر قرارداد ضمیمه و جزء لاینفک توافقنامه می باشد .

ماده 2 ـ سایر شرایط

1)      مجتمع .............. با امضاء این توافق نامه اجراء صحیح موضوع قرارداد را تأیید و تضمین می نماید .

2)   شرکت بازرگانی صنایع ........... و ................ موافقت کرد به منظور اجراء صحیح موضوع قرارداد کلیه هماهنگی های لازم را فیمابین مجتمع صنعتی ................ و شرکت ............ به عمل آورد .

ماده 3) نسخ توافق نامه

این توافق نامه در سه ماده و دو بند و دو نسخه که هرکدام حکم واحد را دارند تهیه , تنظیم و از تاریخ صدور و امضاء برای طرفین لازم الاجراء می باشد .

 

شرکت بازرگانی صنایع ....................                                                    مجتمع صنعتی .................

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image