به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قراداد فروش پالت

 

قراداد فروش پالت

 

 اين قرارداد بين شركت ………………. به نشاني …………….…………………….. به شماره تلفن ……….. و به نمايندگي آقاي …………………………..كه اختصارا" در اين قرارداد خريدار ناميده ميشود از يكطرف و آقاي …………….. فرزند …….………… به نشاني ……………………………………………كه اختصارا" در اين قرارداد فروشنده ناميده ميشود از طرف ديگر به شرح مفاد مندرجات ذيل منعقد ميگردد.

 

ماده 1- موضوع قرارداد :

عبارتست از فروش تعداد 4000 عدد ( چهار هزار ) پالت چوبي به ابعاد 100*120 سانتيمتر و 4000 عدد ( چهار هزار ) پالت چوبي به ابعاد 80*120 سانتيمتر

 

تبصره : خريدار مختار است بر حسب مورد نسبت به افزايش يا كاهش 25% ( بيست و پنج در صد ) از تعداد موضوع قرارداد به صورت يك جانبه اقدام نمايد.

 

 ماده 2- مدت قرارداد :

مدت قرارداد از تاريخ امضاء و مبادله قرارداد به مدت چهار ما شمسي تعيين ميگردد.

 

ماده 3- مبلغ قرارداد :

ارزش هر عدد پالت چوبي به ابعاد 80*120 مبلغ 28500 ريال ( بيست و هشت هزارو پانصد ريال)و ارزش هر عدد پالت چوبي به ابعاد 100*120 مبلغ 31500 ( سيو يكهزارو پانصد ريال ) تعيين ميگردد كه با احتساب تعداد مندرج در ماده 1 قرارداد مبلغ كل قرارداد 000/000/240 ريال ( دويست و چهل ميليون ريال ) ميباشد.

1-3 بمنظور تامين بخشي از هزينه هاي تهيه مواد و ملزومات توليد پالت خريدار، 10% مبلغ كل قراداد به عنوان پيش پرداخت به فروشنده پرداخت و به همان ميزان چك تضمين اخذ خواهد شد.

 

 

 

 

 

ماده 4- تعهدات فروشنده :

1-4 فروشنده موظف است بر مبناي سفارش اعلام شده از طرف خريدار حداكثر ظرف 24 ساعت نيازمندي خريدار را تامين نمايد و جهت تحقق اين امر بايستي ذخيره انبار لازم را همواره در اختيار داشته باشد.

2-4 فروشنده موظف است قبل از تحويل محموله ، تاييد مرغوبيت كالا از مدير مهندسي كيفيت خريدار اخذ نمايد.

3-4 فروشنده موظف است فاكتور تحويل هر محموله را ظرف مدت 48 ساعت پس از تحويل به مديريت امور خريدار تحويل نمايد.

4-4     مسئوليت حمل پالت تا درب كارخانه رامو و هزينه مربوطه به عهده فروشنده ميباشد.

 

 ماده 5- تعهدات خريدار :

1-5 خريدار موظف است پس از دريافت فاكتور هر محموله حداكثر ظرف مدت 45 روز ، هزينه مربوطه را پرداخت نمايد .

 

ماده 6- موارد فورس ماژور

درصورت بروز وقوع حالتي كه عرفا" رفع آن از حيطه فروشنده و خريداروانجام تمام يا بخشي از قرارداد ناممكن گردد، طرفين با توافق نسبت به فسخ يا تغيير در مفاد و شرايط قرارداد اقدام مينمايند و در صورت فسخ قرارداد هيچ يك از طرفين حق مطالبه خسارت را نخواهد داشت

 

ماده 7- حل اختلاف :

در صورت بروز اختلاف در نحوه اجرا يا استنباط از موارد اين قرارداد موضوع اختلاف ابتدا از طريق مذاكره حل و فصل ميگردد و در صورت عدم حل و فصل موضوع به داوري ارجاع خوهد شد.

اين قرارداد در 7 ماده و يك تبصره و شش بند در دو نسخه و در تاريخ 4/9/86 به امضاء طرفين رسيده است و هر نسخه حكم واحد را داشته و براي طرفين لازم الاجرا ميباشد

 

       خريدار                                                                                      فروشنده

     شركت ………..                                                                       ……

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image