به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار داد حق التدريس

شظقرار داد  حق التدريس

 

 

 

 ماده  ( 1 ) -  زمان اجراي اين قرارداد از تاريخ .................... لغايت .................... براي مدت .................. هفته ( يك نيمسال ) مي باشد .

 

ماده (2 ) -  ميزان حق التدريس در دانشگاهها براي دروس نظري و عملي مطابق با آئين نامه هاي وزارت علوم تحقيقات و فناوري و همچنين مصوبات هيات               امناي دانشگاه ههاي منطقه مي باشد كه در مقابل گواهي انجام كار از طرف واحد مربوطه از محل اعتبارات دانشكده قابل پرداخت است . 

 

تبصره : پرداخت كامل حق التدريس منوط به تحويل اوراق امتحانات كتبي و ليست كامل نمرات امتحان همان نيمسال مي باشد .

 

 

ماده ( 3 ) -  تعهدات مدرس :

 

                               أ‌   -  خانم / آقاي ................................بموجب اين قرارداد موظف است طبق برنامه اي كه از طرف دانشكده تعيين مي شود براي تدريس  درس حضور يافته و پس از انجام امتحانات اوراق امتحانات كتبي و نمرات امتحاني را در ظرف  10 روز  به دانشكده تحويل نمايد . چنانچه بعضي از جلسات درس به علل موجه عدم حضور مدرس تشكيل نشود مدرس مكلف است با اطلاع قبلي دانشكده جلسات تشكيل نشده را به نحو مقتضي جبران نمايد و در صورت غيبت موجه براي جلسات تشكيل نشده حق التدريس پرداخت نخواهد شد و مدرس مكلف به جبران جلسات تشكيل نشده با اطلاع دانشكده مي باشد ، و براي اين جلسات فقط نصف حق التدريس را دريافت خواهد كرد . در صورت حضور مدرس و عدم تشكيل جلسات درس به عللي خارج از اراده و بدون اطلاع قبلي وي براي جبران  جلسات  تشكيل  نشده   موسسه مي تواند  با توافق مدرس اقدام  نمايد  و  مدرس  مي تواند  براي  تدريس اين  جلسات  اضافي     حق التدريس اضافي مطالبه نمايد

                           ب‌   -  شركت در جلسات امتحاني كه عند الزوم از طرف دانشكده در ارتباط با دروس موضوع اين قرارداد تشكيل مي شود اجباري و جزء وظايف آموزشي مدرس محسوب مي گردد .

                           ت‌   - مدرس نمي تواند تعهدات مندرج در اين ماده را به صورت كلي يا جزيي به غير واگذار نمايد .

                           ث‌   - مدرس تعهد مي نمايد كه  مجموع ساعات تدريس  وي در دانشگاهها  و  موسسات آموزش عالي از حداكثر ساعات مندرج در آئين نامه حق التدريس اساتيد مدعو تجاوز ننمايد

 

ماده (4 ) -   تدريس در موسسه طبق  اين  قرارداد جنبه موقت داشته  و  در  هيچ مورد  نمي تواند  مبناي استخدام يا تبديل وضع مدرس بصورت عضو هيات علمي موسسه قرار گيرد و تدريس طبق اين قرارداد مويد هيچگونه سمت رسمي دانشگاهي  نمي باشد .

 

ماده ( 5 ) -  موسسه مي تواند در صورتي كه صلاح بداند اين قرارداد را با اطلاع قبلي يك ماهه فسخ نمايد .

 

ماده (6 ) -  در صورتي كه مدرس قرارداد را بدون رعايت   ماده 5  فسخ نمايد و يا بدون عذر موجه در كلاس درس حاضر نشود و يا از انجام امتحانات و تحويل اوراق استنكاف نمايد ، ضمن عقد خارج لازم متعهد و ملزم مي شود دو برابر وجوهي را كه به موجب اين قرارداد دريافت داشته است به دانشگاه مسترد دارد .

 

تبصره :  تشخيص عذر موجه به عهده دانشگاه مي باشد .       

 

 

 

مهر و امضاء رئيس يا معاون آموزشي دانشكده

مهر و امضاء  مدير گروه

امضاء مدرس

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image