به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد اجاره خودرو3

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد اجاره خودرو

 

این قرارداد بین کارخانه .............. به شماره ثبت ...........کد اقتصادی ............... به نمایندگی مهندس ................ ( مدیرکارخانه ) به آدرس .................. که منبعد در این قرارداد مستأجر نامیده می شود از یک طرف و آقای .................. فرزند .................. به شماره شناسنامه ................ صادره از .........  به آدرس .......... در این قرارداد موجر نامیده می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

انجام کلیه خدمات سرویس دهی به واحد موتوری معدن و روزانه حداقل یک نوبت به واحد آزمایشگاه در ساعت مربوطه و یک نوبت در هفته با توجه به نیاز و اعلام آزمایشگاه جهت کنترل معدن توسط یک دستگاه نیسان همه روزه ( از شنبه الی پنجشنبه ) از ساعت 7 صبح لغایت 18 عصر ( از ساعت 14 الی 15 جهت ناهار که جزء ساعات کاری محسوب نمی گردد ) به مدت 10 ساعت ( به جز جمعه ها ) .

تبصره 1 : هیچگونه اضافه کاری مورد قبول مستأجر نمی باشد , و اگر در روزهای تعطیل رسمی مستأجر به خدمات موجر نیازمند باشد با هماهنگی واحد نقلیه , موظف به ارائه خدمات  می باشد و به ازاء هر ساعت کسر کار مبلغ ........... ریال از موجر کسر می گردد .

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت موضوع قرارداد از تاریخ ............ لغایت پایان .......... به مدت یک سال تعیین می گردد .

ماده 3)  مبلغ قرارداد

مبلغ کل قرارداد به ازای ماهیانه ................. ریال برابر با ............. ریال برای مدت یک سال تعیین می گردد , که در پایان هر ماه با ارائه صورت وضعیت توسط موجر و تأیید دستگاه نظارت پس از کسر کسورات قانونی پرداخت خواهد بود .

ماده 4)  ناظرین قرارداد

از طرف مستأجر آقایان مهندس .............. ( مدیر امور اداری ) + مهندس ........... ( مسئول واحد معدن ) به عنوان دستگاه نظارت تعیین می گردند و موجر بایستی روزانه ورود و خروج خود را با تایپ کارت که در بازرسی می باشد ثبت نماید , به دستگاه نظارت اطلاع دهد .

ماده 5) کسورات قانونی

از کلیه مطالبات پیمانکار 5% به عنوان مالیات موضوع ماده 104 قانون مالیات های مستقیم کسر و به حساب اداره دارایی واریز خواهد شد .

ماده 6 ) خسارت تأخیر

در صورت بروز تأخیر در انجام تعهدات به ازاء هر یک روز تأخیر 1% ( یک درصد ) از مبلغ کل قرارداد به عنوان خسارت کسر و چنانچه تأخیر بیش از 15 روز باشد طرف مقابل با اخطار 15 روز مجاز به فسخ قرارداد کسر و دریافت کلیه خسارات وارده خواهد بود .

ماده 7 )  تضمین حسن انجام کار

موجر چک شماره ............... عهده بانک .............. شعبه ........... به مبلغ ........... ریال معادل کل قرارداد و تأیید دستگاه نظارت مسترد خواهد شد .

ماده 8 ) فسخ قرارداد

در صورت عدم اجرای تعهدات به موقع و با شرایط مقرر در این قرارداد توسط یکی از طرفین قرارداد طرف دیگر با اخطار کتبی 10 روزه مجاز به فسخ قرارداد می باشد . در این صورت کلیه خسارات و هزینه های ناشی از عدم اجرای کل این قرارداد به عهده طرف مقابل خواهد بود .

ماده 9 ) حوادث غیرمترقبه

در صورت بروز حوادث غیرمترقبه قرارداد معلق و پس از آن قرارداد می باشد . چنانچه مدت حوادث غیرمترقبه بیش ازشش ماه به طول انجامد ادامه قرارداد با توافق طرفین انجام خواهد شد.

ماده 10 ) سایر شرایط قرارداد

10-1-       تأمین غذای مصرفی به عهده موجر می باشد .

10-2-       موجر مکلف به رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی و مقررات محیط کار مستأجر خواهد بود .

10-3-       موجر باید جهت ورود و خروج مجوز لازم را از طریق بازرگانی , امور اداری و بازرگانی کارخانه سیمان ......... اخذ نماید .

10-4-       جبران هرگونه خسارات و زیان های وارده به موجر و وسیله نقلیه مورد اجاره در طول اجرای قرارداد به عهده وی خواهد بود .

10-5-       تأمین سوخت و تعمیرات وسیله مورد قرارداد به عهده موجر و با هزینه وی خواهد بود .

10-6-       تسویه حساب با موجر منوط به تأیید کمی و کیفی دستگاه نظارت می باشد .

10-7-       در صورت بروز نقص فنی و غیره موجر موظف است تا رفع نقص فنی و آماده شدن وسیله نقلیه , وسیله دیگری را جایگزین نماید .

10-8-       موجر حق واگذاری موضوع قرارداد را به دیگری نخواهد داشت .

10-9-       وسیله نقلیه موجر بایستی دارای بیمه سرنشین و دیگر بیمه های لازم باشد .

10-10- چنانچه وسیله نقلیه به دلیل پایین بودن مدل و یا نقص قادر به انجام سرویس دهی نباشد پیمانکار ملزم به تعویض و جایگزینی وسیله مناسب می باشد .

ماده 11 ) اقامتگاه

اقامتگاه طرفین همانست که در مقدمه این قرارداد ذکر شده و در صورت تغییر باید کتباً به اطلاع طرف مقابل رسانیده شود و مادامی که به ترتیب فوق عمل نشده , ارسال هرگونه نامه یا اخطار به اقامتگاه طرفین ابلاغ شده محسوب و عذر عدم اطلاع مسموع نخواهد شد .

ماده 12 ) مواد و نسخ

این قرارداد در 12 ماده و 1 تبصره و دو نسخه در محل کارخانه ............... تنظیم که هر نسخه آن دارای حکم واحد می باشد .

 

مستأجر مدیرکارخانه ......................                                                       موجر ..........................

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image