قرارداد اعطای عاملیت فروش و توزیع محصولات

 بسمه تعالی

قرارداد اعطای عاملیت فروش و توزیع محصولات

 

این قرارداد فی مابین شرکت ........................به شماره ثبت ..................... به مدیریت .................. فرزند .............. به شماره شناسنامه ............. ،صادره از تهران به آدرس:........................................ و شماره تلفن ................. و نمابر ................ ، که در این قرارداد شرکت نامیده میشود از یک طرف و شخصیت حقیقی/ حقوقی : .................به شماره ثبت:.................   به مديريت آقاي/خانم : ...................... فرزند: ..........................   به شماره شناسنامه : .......................... صادره از:.......................... به نشاني: ....................................................................................................             شماره تماس: ........................................ نمابر: ......................................... پست الکترونیک: ..........................................................................................

كه از اين پس «عامل فروش» ناميده مي‌شود از طرف ديگر مطابق با شرايط و مفاد ذيل منعقد مي‌گردد.

 

ماده1- موضوع قرارداد:

1-     موضوع قرارداد عبارتست از اعطای عاملیت عرضه و فروش  محصول  ………………… 

 در سطح  استان :..................... شهر ..................................  در محلهای مجاز مطابق ضوابط و قوانین رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران

 

ماده 2- ارزش کالا:

قیمت  محصول  جهت خرید توسط عامل و قیمت عرضه هر واحد محصول توسط عامل مطابق جدول پیوست میباشد. محل تحویل کالا دفتر مرکزی شرکت به نشانی فوق می باشد. در صورت تمایل عامل شرکت نسبت به ارسال محموله توسط پست پیشتاز اقدام می نماید بدیهی است هزینه حمل و مسئولیت به عهده عامل می باشد.

 

ماده3- مدت قرارداد:

این قرارداد از تاریخ  ....................... به مدت سه  ماه بصورت آزمایشی اجرا میگردد و در صورت رضایت شرکت و انجام تعهدات توسط عامل از تاریخ ........................... به مدت یک سال تمدید میگردد. در ضمن این قرارداد پس از اتمام زمان  با توافق طرفين و درخواست كتبي عامل قابل تمديد بوده و فسخ آن قبل از انقضاي مدت قرارداد منوط به يك ماه آگهي قبلي ضمن تسويه كامل حساب‌ها و هزينه‌هاي اين قرارداد مي‌باشد.

 

ماده4- نحوه پرداخت:

کلیه پرداختها توسط عامل به صورت نقدی می باشد که از طریق واریز به شماره حساب پس انداز شماره  5-99-810   نزد بانک پارسیان به نام شرکت سرمایه گذاری فرآمد تجارت آسیا (آتیکو)  صورت می پذیرد.

 

ماده 5- تعهدات شرکت :

1-     شرکت متعهد مي‌گردد نرخ خرید و فروش محصولات مورد درخواست عامل فروش را برابر مقررات تحت عنوان نرخ عاملیت تعيين و كتباً به وي اعلام نمايد.همچنین  شرکت متعهد میگردد هر گونه تغییر قیمت مطابق با بازار جهانی را حداقل یک ماه قبل از اعمال به اطلاع عامل برساند

2-     شرکت متعهد میگردد پس از عقد قرارداد یکساله نام و مشخصات عامل را در سایت اینترنتی و تبلیغات سراسری خود اعلام نماید.

3-     تبلیغات سراسری به عهده شرکت می باشد.

 

ماده 6- تعهدات عامل:

1-     عامل موظف است ماهیانه حداقل تعداد ......................... از محصول را  خریداری و توزیع  نماید.

2-      عامل موظف است سفارش خود را به تعداد حداقل مطابق تبصره 1 ماده  6 قرارداد حداکثر تا روز بیستم ماه بعدی بصورت نقدی و واریز به حساب ماده 5 قرارداد خریداری نموده و بوسیله ارسال پست الکترونیک و یا نمابر سفارش خود را به اطلاع شرکت برساند.

3-     عامل موظف است محصول را با قیمت مصوب و اعلام شده شرکت به فروش برساند. چنانچه نماينده فروش به دلايلي نياز به فروش به نحوي خاص از قبيل فروش فوق العاده با تخفيف ويژه داشته باشد، بايستي مراتب را كتباً به شركت اعلام و مجوز لازم را اخذ نمايد.

4-     عامل متعهد میگردد از تمامی امکانات و توان خود برای عرضه و توسعه بازار محصول در منطقه مطروحه ماده یک قرارداد استفاده نماید.

5-     عامل نباید درتمام مدت قرارداد اقدام به فروش هر نوع کالایی که رقیب کالای موضوع قرارداد است نماید.

6-      تبلیغات و هزینه های آن در منطقه بعهده عامل و تحت نظارت کامل شرکت میباشد.عامل موظف است شرکت را از نحوه تبلیغ در منطقه ماده 1 قرارداد مطلع نموده و موافقت وی را جلب نماید.شرکت فقط بروشورها و کاتالوگهای محصول را به تعداد مورد نیاز در اختیار عامل قرار میدهد.

7-     عامل مجاز نیست از طرف شرکت قرارداد منعقد یا اینکه به هر نحوی وی  را در قبال اشخاص ثالث متعهد نماید.

8-     عامل متعهد میگردد مسئولیت ضررو زیانهای شرکت ناشی از عملکرد خود در مطقه مطروحه ماده یک قرارداد را پذیرفته و نسبت به جبران آن اقدام نماید.

9-     كليه ماليات و عوارض قانوني نماينده فروش بر عهده خود وي بوده و شركت در اين خصوص مسئوليتي ندارد.

 

ماده 7- حل و فصل اختلافات:

در صورت بروز اختلاف پیرامون تفسیریا مفاد این قرارداد ابتدا مذاکرات لازم توسط طرفین راهگشا خواهد بود و در صورت عدم حصول نتیجه موضوع قرارداد به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع خواهد شد .

 

ماده8- فسخ قرارداد:

چنانچه در طول مدت اجرای قرارداد عامل نتواند به تعهدات خود عمل نماید، شرکت  می تواند قرارداد منعقد شده را بصورت یک طرفه با اطلاع قبلی فسخ نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال فروش کالای دپو شده عامل نخواهد داشت.

 

ماده 9- فورس ماژور:

در صورت بروز هر گونه حادثه غیر مترقبه (سیل،زلزله،آتش سوزی و ....) به عنوان فورس ماژور تلقی خواهد شد.بدیهی است پس از رفع فورس ماژور،اقدامات لازم جهت ادامه قرارداد بعمل خواهد آمد و مدت زمان فورس ماژور، به زمان کل قرارداد افزوده خواهد شد.

 

ماده 10- اقامتگاه قانونی طرفین:

اقامتگاه قانونی طرفین به نشانی مندرج در صدر این قرارداد است و هرگونه اخطار، درخواست و مكاتبه در خصوص مفاد اين قرارداد بايد كتباً به نشاني طرفين كه در اين قرارداد نوشته شده و اقامتگاه قانوني آنان محسوب مي‌شود ارسال گردد. در صورتيكه اين محل تغيير كند مي‌بايست محل جديد بلافاصله كتباً به طرف ديگر اطلاع داده شودو در صورت تخلف، ارسال اخطار، درخواست يا مكاتبه به اقامتگاه قانوني سابق وي، ابلاغ شده تلقي خواهد شد

این قرارداد که مشتمل بر 10 ماده و 12تبصره  است، در دو نسخه تنظیم و پس از امضاء طرفین تنفیذ یافته تلقی وهردونسخه دارای حکم واحد بوده و برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

جدول قیمت هر واحد...............

ردیف

تعداد

قیمت عاملیت فروش

قیمت عرضه مستقیم

1

1 تا 5000

000/125 ریال

000/150 ریال

2

5000 به بالا

000/120 ریال

 

اعتبار قیمت تا پایان مهر است

 

توجه:

جهت سهولت در خرید پیشنهاد می گردد در سایت اینترنتی شرکت ثبت نام کرده و پس از ثبت کامل اطلاعات و تخصیص نام کاربری و کلمه عبور جهت انجام سفارشات از سیستم فروش سایت استفاده شود. جهت سهولت امر و عدم مراجعه مکرر به بانک لازم است در یکی از بانکهای سیستم شتاب که کارتهای آنها دارای شماره CCV2 ، رمز دوم (اینترنتی) و تاریخ انقضاء کارت هستند حساب افتتاح نموده و پس از ثبت سفارش در سایت از طریق گذرگاه اینترنتی سایت نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ شماره رهگیری ارائه شده را به شماره .................................. به صورت پیامک ارسال فرمائید شرکت بلافاصله پس از تایید پرداخت نسبت به ارسال محموله سفارش شده با پست پیشتاز به نشانی شما اقدام بعمل می آورد.

 

 

                                                                                                                   

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image