به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد اعطای نمایندگی

تاريخ :

شماره :

پيوست : دارد

 

 

 

قرارداد اعطای نمایندگی

 

اين قرارداد بين شرکت .....................به شماره ثبت ……………….  و به نمايندگی ……………………… که از اين پس شرکت ناميده ميشود از يک طرف و شرکت/موسسه .............................. به نمايندگی آقای/خانم ........................... که از اين پس نماینده ناميده ميشود از طرف ديگر بر اساس شرايط و مفاد ذيل منعقد ميگردد:

 

ماده 1- مشخصـــات

 

1-1- مشخصات شرکت:

نام شرکت: .....................

نام نماينده: …………………………..

سمت: مدير عامل

پست الکترونيک: …………………….

تلفن: …………………

فکس: …………………….

آدرس: ………………………………………………….

 

1-2- مشخصات نماینده:

نام شرکت / موسسه:

نام نماينده:

سمت:

پست الکترونيک:

تلفن:

فکس:

آدرس:

 

ماده 2- موضوع قرارداد

 

2-1- موضوع قرارداد عبارت است از اعطای نمایندگی فروش تبلیغات در ………………………………….

 

ماده 3- مدت قرارداد

 

3-1- مدت قرارداد یکسال می باشد و از تاریخ عقد قرارداد قابل اجرا و معتبر ست و پس از اتمام دوره،قرارداد بخودی خود فسخ شده تلقی می گردد.

 

ماده 4-  شرایط مالی

 

 

4-1- قیمت بسته های اعتباری تبلیغاتی و نیز میزان تخفیفات مخصوص نمایندگی ها به صورت الحاقیه تنظیم و به قرارداد الصاق و امضاء گرددیده است.

 

 

 

ماده 5- تعهـــدات

 

 

5-1- تعهدات نماینده:

 

5-1-1- نماینده متعهد میگردد پیش از عقد قرارداد با مشتری از در دسترس بودن تبلیغ اطمینان حاصل کند و در غیر این صورت خسارت وارده به عهده نماینده خواهد بود.

5-1-2-  نماینده موظف است که فروش خودرا بر اساس قیمت های مندرج در سایت به صورت هماهنگ در کل کشور تنظیم نماید.

5-1-3-  مبالغ و سایزهای تبلیغات بر اساس مشخصات مندرج در سایت……………… محاسبه خواهد شد و این مشخصات در صورت تغییر، در سایت شرکت به روز خواهند گردید.

5-1-4- نماینده متعهد می­گردد یک نسخه از قرارداد منعقد شده با مشتری را برای شرکت ارسال نماید.

 

5-1-5- نماینده متعهد مي گردد نسبت به پرداخت مبالغ تبلیغات در موعد مقرر اقدام نمايد و در غیر این صورت شرکت مجاز است اقدام به لغو تمام قراردادها و اعتبار  مالی نماینده در سیستم نماید.

 

5-1-6- طراحی و تهیه فایل تبلیغ جهت قرار گرفتن در زمان مناسب بر روی سایت بر عهده نماینده بوده و در غیر این صورت باید برای طراحی آن هزینه طراحی  به شرکت پرداخت گردد و نماینده متعهد مي گردد عکسها و مطالب مورد نياز را به شکل فایل های کامپیوتری و به صورت قابل استفاده برای طراحی تبلیغ در  اختیار شرکت قرار دهد. در ضمن کـليه هزينه های مـربوط به تحويل اطلاعات به عهده نماینده  خواهد بود.

 

5-1-7- نماینده متعهد می­گردد يک رابط به صورت کتبی معرفی نمايد. بديهی است کليه امور فی ما بین باید توسط نماينده معرفی شده پیگیری شود.

 

5-1-8- کليه کسورات قانونی بر عهده نماینده می باشد.

 

 

5-2- تعهدات شرکت:

 

5-2-1- شرکت متعهد می­گردد در حفظ و نگهداری کلیه اطلاعات مشتریان نماینده ، تلاش نماید.

 

5-2-2- شرکت مـتعهد می گـردد موضوع قرارداد را در موعد مقرر انجام دهد.

تبصره:

انجام کلیه تعهدات توسط شرکت مشروط به پرداخت به موقع نماینده است.

 

 

 

ماده 6- رعایت موازین و مقررات کشوری

 

6-1- رعايت موازين ، شئونات و مقررات جاری دولت جمهوری اسلامی ايران برای طرفین لازم‌الاجرا بوده و مسئولیت هر گونه تخلف از آن بعهده طرف متخلف است.

 

 

ماده 7- فســــخ قرارداد

 

 

7-1- فسخ قرارداد تنها از طریق اعلام کتبی هر یک از طرفین و منوط به تعیین تکلیف موارد و تعهدات در حال اجرا می‌باشد.  بدیهی است در صورت عدم تمایل هر یک از طرفین به ادامه قرارداد پس از اعلام کتبی، ممیزی لازم و مورد قبول طرفین انجام و پس از تسویه حساب کامل، قرارداد فسخ می گردد.

 

 

ماده 8- تعييــن حکمـيت

 

 

8-1- در صورت بروز اختلاف هيأتی شامل يک کارشناس از طرف نماینده و يک کارشناس از طرف شرکت که مورد تأييد سازمانهای متبوع خود بوده و يک داور مورد تأييد طرفين ، مورد اختلاف را مورد حکميت قرار می دهند و طرفين موظف به پذيرش رأی حکميت می باشند.

 

 

 

ماده 9- مفــاد قــرارداد

 

 

8-1- اين قرارداد در دو صفحه ، 9 ماده، 11 بنــــد و 1 تبصــره ، در دو نسخه که حکم واحد را داراست  در تاريخ ../../1386  تنظيم گرديده است و به توافق طرفين رسيده ، لازم الاجرا و از هر نظر قطعی برای طرفين تلقی می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

نام و امضاء شرکت

نام و امضاء نماینده

 

             

 


پیوست 1- بسته­ها و نرخ های ویژه نمایندگیها

 

 

میزان اعتبار (تومان)

درصد تخفیف نماینده

000/100

5%

000/250

10%

000/500

15%

000/000/1

20%

000/000/5

30%

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image