به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد آموزش

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد آموزش

 

این قرارداد بین کارخانه .............. به نمایندگی مهندس ................ واقع در تهران ............ که منبعد مستأجر نامیده می شود از یک طرف و استخر شنای حافظ .............به نمایندگی آقای .................. واقع در تهران , خ .................. به عنوان موجر از طرف دیگر در شیراز منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

آموزش شنا در استخر شنای حافظ ............ جهت پرسنل کارخانه .............

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت اجاره یک ماه در 12 جلسه طبق توافق قبلی در هفته سه جلسه در روزهای یکشنبه از ساعت 5/10 الی 12 ظهر , سه شنبه , ساعت 5/10 الی 12 ظهر و پنجشنبه از ساعت 5/10 الی 12 ظهر .

ماده 3)  مبلغ قرارداد

حق الزحمه موضوع قرارداد مبلغ ........... ریال برای 12 جلسه که مبلغ کل در دو نوبت پرداخت خواهد شد . مرحله نخست 50% که طی چک شماره ............. بانک ............. به حساب جاری ............ واریز خواهد شد . در مرحله دوم مابقی هم چک شماره ................ بانک ........... به حساب جاری واریز می شود .

ماده 4)  سایر شرایط

4-1-          موجر متعهد می گردد در روزهای یکشنبه , سه شنبه و پنج شنبه هر هفته نسبت به آموزش اقدام نماید .

4-2-     تعداد پرسنل استفاده کننده در هر نوبت سی و یک نفر می باشد و چنانچه بیش از تعداد مقرر شده شود به نسبت  هر نفر به مبلغ قرارداد افزوده می شود .

4-3-          همراه داشتن کارت شنا برای پرسنل استفاده کننده الزامیست و چنانچه کارت مزبور را ارائه ندهند اجازه ورود به محوطه استخر را ندارند .

4-4-     هرگونه بی انظباطی یا توهین و اعمال ضد اخلاقی نسبت به مسئولین استخر و مربیا ن نجات غریق و شناگران ممنوع و در صورت بروز چنین اعمال ضمن محرومیت شخص خاطی با ایشان مطابق مقررات و آیین نامه استفاده از استخر رفتار خواهد شد .

4-5-     چنانچه ضمن هفته استخر نیاز به تعمیر و یا تعویض آب پیدا کرد , یا به هر دلیل آموزش شنا تشکیل نگردد موجر موظف می باشد روز قبل از آن مراتب را به نماینده کارخانه ....... آقای .......... اطلاع دهد و به تعداد روزهای استفاده نشده  جلسه جبرانی در نظر گرفته شود و اگر در موارد فوق الذکر تماس گرفته نشد هزینه ایاب و ذهاب برای هر جلسه از مبلغ قرارداد کسر می گردد .

4-6-     مسئولین استخر موظفند در زمینه سالم بودن دوش ها و تمیزی رختکن ها و همچنین آب استخر کوشا باشند در غیر این صورت مکلفند زیان وارده را به صورت جلسات فوق العاده جبران نمایند . 

ماده 5) تعهدات موجر

5-1-          طبق آیین نامه سازمان تربیت بدنی برای رفاه شناگران استخر مورد استفاده باید از مزایای بیمه مخصوص استخرها برخوردار باشد .

5-2-          مدیریت محوطه استخر , در طی جلسات شنا به عهده نماینده کارخانه ......... ( آقای ........ ) می باشد .

ماده 6 ) ناظر قرارداد

از طرف مستأجر آقای ........... به عنوان ناظر قرارداد تعیین می گردد .

ماده 7 ) نسخ قرارداد

این قرارداد در 7 ماده و دو نسخه در کارخانه ........... تهیه که هرکدام دارای حکم واحد می باشد .

 

موجر نماینده استخر حافظ                                                              مستأجر کارخانه .............

 

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image