به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد پیمانکاری 1

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد پیمانکاری

 

این قرارداد بین کارخانه .............. از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام ............ و ............... به شماره ثبت ...........کد اقتصادی ............... به نمایندگی مهندس ................ ( مدیریت کارخانه ) به آدرس تهران .................. که منبعد در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یک طرف و شرکت .................. به شماره ثبت ......... کد اقتصادی ............ به نمایندگی آقای ............فرزند .................. به شماره شناسنامه ........... صادره از تهران خ ......... که منبعد در این قرارداد پیمانکارنامیده
می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

عبارت است از انجام اندازه گیری ها و محاسبات لازم جهت آنالیز مکانیکی و تعیین موقعیت تراز محور کوره هزار تنی اول کارخانه .......... به شرح مندرج در پیوست شماره یک که جزء لاینفک این قرارداد می باشد , با استفاده از روش تجهیزات منحصر به فرد شرکت فیلیپس ریما مطابق با لیست پیوست شماره دو .

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت قرارداد از تاریخ مبلغ موضوع بند 1-4 قرارداد دوماه تعیین می گردد و مدت انجام عملیات در شرایط کارکرد کوره , ده روز خواهد بود . 

ماده 3)  مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد برای انجام موضوع ماده یک جمعاً 140900000 ریال ( یکصد و چهل میلیون و نهصد هزار ریال ) , به شرح زیر تعیین می گردد :

3-1- بابت انجام اندازه گیری تراز لیزری کوره 1031000000 ریال تعیین می گردد .

3-2- بابت انجام عملیات شل پروفیل کوره 37800000 ریال تعیین می گردد .

ماده 4)  نحوه پرداخت

4-1- 25% کل مبلغ موضوع ماده سه پس از امضاء قرارداد و پس از کسر کسورات قانونی در وجه پیمانکار پرداخت می گردد .

4-2- مبلغ موضوع ماده سه , پس از خاتمه عملیات موضوع بند هفت مندرج در شرح خدمات قرارداد پس از کسر کسورات قانونی در وجه پیمانکار پرداخت می گردد .

4-3- 50% مابقی بعد از ارائه گزارش کتبی پیمانکار و تأیید دستگاه نظارت و کسر کسورات قانونی قابل پرداخت می باشد .

ماده 5 ) ناظرین قرارداد

از طرف کارفرما آقایان مهندسین .........و ............. به عنوان دستگاه نظارت تعیین می گردند . بدیهی است کلیه پرداخت ها با تأیید دستگاه نظارت انجام می گیرد .

ماده 6 ) تعهدات پیمانکار

6-1- پیمانکار موظف و متعهد به اجرای کامل شرح خدمات پیوست , بوده و نهایت تلاش خود را در اجرای صحیح وظایف تعیین شده خواهد نمود.

6-2- پرسنل پیمانکار متعهد به انجام صحیح امور محوله و حفظ شئونات , رعایت مقررات و ضوابط کارفرما می باشد .

ماده 7 ) تعهدات کارفرما

7-1- تأمین جوشکار , برشکار و نبشی و آهن آلات مورد نیاز , جهت نصب تجهیزات به عهده کارفرما می باشد .

7-2- برداشتن سایه بانها , عایق های حرارتی یاتاقان ها و هرگونه مانعی جهت اندازه گیری های لازم به عهده کارفرما      می باشد .

7-3- استقرار تجهیزات مربوط به پیمانکار در مکانی مناسب , در نزدیک ترین محل به کوره به عهده کارفرما می باشد .

7-4- در صورت توقف کوره به هر دلیل که موجب افزایش مدت عملیات ( مازاد بر پانزده روز ) گردد هزینه ای معادل یک بیستم کل مبلغ قرارداد به ازای هر روز , به صورت ناخالص توسط کارفرما در وجه پیمانکار پرداخت خواهد گردید .

ماده 8 ) حل اختلاف ( حکمیت و داوری )

در صورت ایجاد اختلاف بین طرفین قرارداد که ناشی از تعبیر و تفسیر مفاد قرارداد و یا نحوه اجرای آن که نتوان از طریق مذاکره یا مکاتبه حل و فصل نمود , موضوع در کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین مطرح و در صورت عدم حصول نتیجه مراتب به هیأت مدیره شرکت سهامی عام ........ و ......... به عنوان مرجع حل اختلاف ارجاع می گردد .

ماده 9 ) مواد و نسخ

این قرارداد در9 ماده , یک تبصره و دو نسخه در محل کارخانه .................. تهیه و تنظیم و هر نسخه آن دارای حکم واحد می باشد .

کارفرما  ......................                                                                      پیمانکار .......................

 

شرح خدمات

1)      اندازه گیری , محاسبه وضعیت محور کوره در صفحه قائم ( تراز عمودی کوره )

2)      اندازه گیری , محاسبه و تعیین وضعیت محور کوره در صفحه افق ( تراز عرضی یا افقی کوره )

3)      اندازه گیری اوالیتی بدنه کوره در پایه های مختلف توسط ovalitg beam مجهز به کامپیوتر و نرم افزار ویژه

4)      اندازه گیری شیب base plate یاتاقان های کوره

5)      انجام general inspection از تجهیزات کوره و ارائه نتایج و پیشنهادات اصلاحی

6)      انجام shell profile analgsis به منظور :

6-1- اندازه گیری تقریبی خروج از دایره مقاطع مختلف پوست کوره به ازاء تقریباً هر 5/2-2 متر از طول کوره . در 36 نقطه از هر موضع اندازه گیری .

6-2- تعیین موقعیت و میزان خمیدگی های احتمالی بدنه کوره

6-3- ترسیم و ارائه pherenograph سه بعدی بدنه کوره

6-4- ترسیم و ارائه دیاگرام انحرافات محور کوره shell run - our

7)      ارائه گزارش کتبی و شفاهی از نتایج اندازه گیری ها وبررسی به عمل آمده , ذکر شده در بندهای 1 تا 6 شرح خدمات .

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image