به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی

تاریخ : ..........

شماره : ..........

قرارداد خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی

 

این قرارداد بین کارخانه ................ از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام ............ و ........  به شماره ثبت ................ کد اقتصادی ................ به نمایندگی مهندس ................ ( مدیریت کارخانه ) به آدرس تهران ـ بلوار ................ منبعد در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یک طرف  مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی به نمایندگی خانم ................ به آدرس تهران خ  .............. مدیریت درمان تأمین اجتماعی که منبعد در این قرارداد پیمانکار نامیده می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

1)      عبارت است از انجام معاینات و آزمایشات کلینیکی و پاراکلینیکی .

2)      انجام آزمایشات درخواستی از طرف مرکز بهداشت کارخانه

آزمایش cbc . dipp

آزمایش fbs

Cholostorol . t.g

Urio aoid ; ua

B.U.N

Chost XRay(PA)

ادیومتری

اسپیرومتری

اپتیمتری ( بینایی سنجی )

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت زمان اجرای قرارداد از تاریخ 2/7/79 تا پایان دوره ( آزمایشات طب کار )

ماده 3 ) مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد با توجه به تعرفه های اعلام شده سال جاری از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد .

تبصره 1 : مبلغ پرداختی براساس تعرفه های موجود می باشد و در صورت تغییر تعرفی مبلغ تغییر می یابد .

تبصره 2 : مبلغ دقیق آزمایشات پس از پایان معاینات مشخص می گردد .

ماده 4) نحوه پرداخت

پس از انجام آزمایشات لازم برای 100 نفر , کل هزینه اعلام شده از طرف مرکز طب کار , توسط کارفرما به حساب شماره 7006 بانک رفاه کارگران شعبه مرکزی واریز می گردد .

ماده 5 ) ناظرین قرارداد

از طرف کارفرما آقای .......... مسئول بهداری و مهندس ............. رئیس ایمنی و بهداشت صنعتی کارخانه سیمان .................. به  عنوان دستگاه نظارت معرفی می گردد .

ماده 6) تعهدات کارخانه

1)      کارخانه متعهد می گردد کلیه هزینه های اعلام شده توسط پیمانکار را به شماره حساب اعلام شده از طرف پیمانکار واریز نماید .

2)      کارخانه متعهد می گردد نماینده تام الاختیار جهت همکاری در امر آزمایشات کلینیکی و پاراکلینیکی را کتباً معرفی نماید .

ماده 7) تعهدات پیمانکار

مسئولیت حفظ , صحت انتقال محرمانه کلیه اطلاعات ارسالی به عهده پیمانکار می باشد و پیمانکار موظف است که نتایج آزمایشات هر مرحله را حداکثر ظرف ده روز به کارخانه ارسال نماید .

ماده 8) حل اختلافات ( حکمیت و داوری )

هرگونه اختلاف در تفسیر یا اجرای قرارداد ابتداء از طریق مذاکره یا طرح در کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین رسیدگی و در صورت عدم سازش از طریق حکم مرضی الطرفین یا از طریق مراجع قضایی رسیدگی و حل و فصل خواهد شد رای داور برای طرفین قطعی و لازم الاجراء خواهد بود .

ماده 9 ) اقامتگاه

اقامتگاه طرفین همان است که در مقدمه این قرارداد ذکر شده و در صورتی که تغییر یابد کتباً به اطلاع طرف مقابل رسانیده می شود و مادامی که به ترتیب فوق عمل نشده ارسال هرگونه نامه یا اخطار به اقامتگاه طرفین ابلاغ شده محسوب و عذر عدم ابلاغ مسموع نخواهد بود .

ماده 10) سایر موارد

این قرارداد در 10 ماده و سه نسخه در محل کارخانه ................ تنظیم و به امضاء طرفین رسیده که یک نسخه طرف قرارداد ( واحد بهداشت مدیریت درمان تأمین اجتماعی ) نسخه دیگر نزد کارخانه ............... و نسخه سوم در مرکز خدمات بهداشتی و طب کار مدیریت درمان تأمین اجتماعی نگهداری می گردد و هر نسخه آن دارای رسمیت و حکم واحد می باشد .

         پیمانکار

نماینده مدیریت درمان ......................                                       کارفرما مدیر کارخانه .................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image