به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

قرارداد خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی

تاریخ : ..........

شماره : ..........

قرارداد خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی

 

این قرارداد بین کارخانه ................ از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام ............ و ........  به شماره ثبت ................ کد اقتصادی ................ به نمایندگی مهندس ................ ( مدیریت کارخانه ) به آدرس تهران ـ بلوار ................ منبعد در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یک طرف  مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی به نمایندگی خانم ................ به آدرس تهران خ  .............. مدیریت درمان تأمین اجتماعی که منبعد در این قرارداد پیمانکار نامیده می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

1)      عبارت است از انجام معاینات و آزمایشات کلینیکی و پاراکلینیکی .

2)      انجام آزمایشات درخواستی از طرف مرکز بهداشت کارخانه

آزمایش cbc . dipp

آزمایش fbs

Cholostorol . t.g

Urio aoid ; ua

B.U.N

Chost XRay(PA)

ادیومتری

اسپیرومتری

اپتیمتری ( بینایی سنجی )

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت زمان اجرای قرارداد از تاریخ 2/7/79 تا پایان دوره ( آزمایشات طب کار )

ماده 3 ) مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد با توجه به تعرفه های اعلام شده سال جاری از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد .

تبصره 1 : مبلغ پرداختی براساس تعرفه های موجود می باشد و در صورت تغییر تعرفی مبلغ تغییر می یابد .

تبصره 2 : مبلغ دقیق آزمایشات پس از پایان معاینات مشخص می گردد .

ماده 4) نحوه پرداخت

پس از انجام آزمایشات لازم برای 100 نفر , کل هزینه اعلام شده از طرف مرکز طب کار , توسط کارفرما به حساب شماره 7006 بانک رفاه کارگران شعبه مرکزی واریز می گردد .

ماده 5 ) ناظرین قرارداد

از طرف کارفرما آقای .......... مسئول بهداری و مهندس ............. رئیس ایمنی و بهداشت صنعتی کارخانه سیمان .................. به  عنوان دستگاه نظارت معرفی می گردد .

ماده 6) تعهدات کارخانه

1)      کارخانه متعهد می گردد کلیه هزینه های اعلام شده توسط پیمانکار را به شماره حساب اعلام شده از طرف پیمانکار واریز نماید .

2)      کارخانه متعهد می گردد نماینده تام الاختیار جهت همکاری در امر آزمایشات کلینیکی و پاراکلینیکی را کتباً معرفی نماید .

ماده 7) تعهدات پیمانکار

مسئولیت حفظ , صحت انتقال محرمانه کلیه اطلاعات ارسالی به عهده پیمانکار می باشد و پیمانکار موظف است که نتایج آزمایشات هر مرحله را حداکثر ظرف ده روز به کارخانه ارسال نماید .

ماده 8) حل اختلافات ( حکمیت و داوری )

هرگونه اختلاف در تفسیر یا اجرای قرارداد ابتداء از طریق مذاکره یا طرح در کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین رسیدگی و در صورت عدم سازش از طریق حکم مرضی الطرفین یا از طریق مراجع قضایی رسیدگی و حل و فصل خواهد شد رای داور برای طرفین قطعی و لازم الاجراء خواهد بود .

ماده 9 ) اقامتگاه

اقامتگاه طرفین همان است که در مقدمه این قرارداد ذکر شده و در صورتی که تغییر یابد کتباً به اطلاع طرف مقابل رسانیده می شود و مادامی که به ترتیب فوق عمل نشده ارسال هرگونه نامه یا اخطار به اقامتگاه طرفین ابلاغ شده محسوب و عذر عدم ابلاغ مسموع نخواهد بود .

ماده 10) سایر موارد

این قرارداد در 10 ماده و سه نسخه در محل کارخانه ................ تنظیم و به امضاء طرفین رسیده که یک نسخه طرف قرارداد ( واحد بهداشت مدیریت درمان تأمین اجتماعی ) نسخه دیگر نزد کارخانه ............... و نسخه سوم در مرکز خدمات بهداشتی و طب کار مدیریت درمان تأمین اجتماعی نگهداری می گردد و هر نسخه آن دارای رسمیت و حکم واحد می باشد .

         پیمانکار

نماینده مدیریت درمان ......................                                       کارفرما مدیر کارخانه .................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image