به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد خرید 5

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد خرید

 

این قرارداد بین کارخانه سیمان .............. از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام سیمان ............. و ............... به شماره ثبت ...........کد اقتصادی ............... به نمایندگی مهندس ................ ( مدیریت کارخانه ) به آدرس تهران .................. که منبعد در این قرارداد خریدار نامیده می شود از یک طرف و شرکت .................. به شماره ثبت ...............کد اقتصادی .............. به نمایندگی آقای ................. فرزند .................. به شماره شناسنامه ................ صادره از شیراز ـ خ ...........که منبعد در این قرارداد فروشنده نامیده می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

عبارت است از خرید 175 عدد کیسه فیلتری به شرح و مشخصات زیر :

1-1-          نوع جنس پلی استر NEEDLEFEL NON WOVEN ( بافته نشده )

1-2-          واحد سطح gr/m2 500

1-3-          هوادهی l/dm2/mIN250 در فشار میلی متر آب (20 mm.w.G)

1-4-          ابعاد کیسه :

-         طول کیسه : الف ) 250 عدد کیسه به طول 2750 میلی متر

-         1500 عدد کیسه به طول 3250 میلی متر

-         قطر پایین 190

-         قطر بالا 130

1-5-          تعداد رینگ میانی 6 عدد جهت طول 3250 میلی متر و 5 عدد طول 27500 میلی متر .

1-6-          اتصال فوقانی رینگ و اتصال تحتانی قیطان .

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت زمان موضوع قرارداد از تاریخ انعقاد 45 روز می باشد . 

ماده 3)  مبلغ قرارداد

مبلغ کل قرارداد 107.992.005 ریال به شرح زیر تعیین می گردد :

جهت کیسه از نوع الف موضوع قرارداد از قرار هر عدد 54060 ریال

جهت کیسه از نوع ب موضوع قرارداد از قرار هر عدد 62985 ریال

ماده 4)  نحوه پرداخت

1-4- 025/0 مبلغ قرارداد در قبال اخذ چک شماره ............. عهده بانک ............... شعبه ................. به مبلغ .................. به عنوان علی الحساب از طرف خریدار به فروشنده پرداخت خواهد گردید . چک مذکور در پایان دوره تضمین موضوع ماده 6 قرارداد با تأیید دستگاه نظارت مسترد خواهد گردید . 

2-4- 065/0 از مبلغ قرارداد در هنگام تحویل کل کار و پس از تأیید دستگاه نظارت  پرداخت خواهد شد .

3-4- 010/0 مبلغ قرارداد به عنوان سپرده حسن انجام کار نزد خریدار باقی می ماند و پس از طی دوره تضمین وتأیید کیفی دستگاه نظارت به فروشنده پرداخت خواهد بود .

ماده 5) تضمین حسن انجام کار

از طرف فروشنده چک شماره 36452 عهده بانک .............. شعبه ............... به مبلغ ............... ریال معادل کل مبلغ قرارداد صادر و به عنوان سپرده حسن انجام کار به خریدار تحویل می نماید که پس از تحویل قطعی موضوع قرارداد و تأیید ناظر قرارداد مسترد خواهد شد . و چنانچه بین زمان تحویل موقت و قطعی ایراداتی مشاهده شود کتباً به فروشنده اعلام و نامبرده مکلف است با هزینه خود نسبت به رفع ایرادات و عیوب و اشکالات اقدام نماید در صورت عدم انجام امر خریدار رأساً نسبت به رفع ایرادات اقدام و هزینه های آن را محل سپرده تضمین حسن انجام کار و دیگر مطالبات فروشنده پرداخت خواهد نمود .

ماده 6) دوره تضمین قرارداد

از تاریخ تحویل موقت قرارداد به مدت ده ماه تعیین می گردد . 

ماده 7 ) ناظرین قرارداد

از طرف خریدار آقای مهندس .............. و ...............  به عنوان دستگاه نظارت  تعیین می گردند .

ماده 8 ) خسارات تأخیر

در صورت بروز تأخیر در انجام تعهدات به ازای هر روز تأخیر 2/0 ( دو درصد ) از مبلغ قرارداد به عنوان کسر و چنانچه تأخیر بیش از 15 روز باشد طرف مقابل با اخطار قبلی مجاز به فسخ قرارداد و دریافت کلیه خسارات وارده خواهد بود . 

ماده 9 ) حوادث غیرمترقبه

در صورت بروز حوادث غیرمترقبه قرارداد معلق و پس از رفع آن قرارداد ادامه می یابد چنانچه این مدت بیش از شش ماه به طول انجامد ادامه با توافق طرفین انجام خواهد شد .

ماده 10) محل شرایط تحویل کالا

محل تحویل موضوع قرارداد کارخانه فروشنده بوده و تهیه وسیله و هزینه های حمل و نقل به عهده خریدار خواهد بود .

ماده 11 ) حل اختلافات

در صورت بروز هرگونه اختلافات ناشی از تفسیر یا اجرای مفاد قرارداد ابتداء از طریق مذاکره با طرح در کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین رسیدگی و در صورت عدم حصول سازش از طریق حکم مرضی الطرفین رسیدگی و حل و فصل خواهد شد و در صورت عدم حصول نتیجه لازم به مراجع ذیصلاح مراجعه می گردد .

ماده 12) اقامتگاه

اقامتگاه طرفین همانست که در مقدمه این قرارداد ذکر شده و در صورت تغییر باید کتباً به اطلاع طرف مقابل رسانیده شود و مادامی که به ترتیب فوق عمل نشده , ارسال هرگونه نامه یا اخطار به اقامتگاه طرفین ابلاغ شده محسوب و عذر عدم اطلاع مسموع نخواهد شد .

ماده 13 ) مواد و نسخ

این قرارداد در 13 ماده و دو نسخه در محل کارخانه .................... تنظیم و هر نسخه آن دارای حکم واحد می باشد .

 

 

خریدار مدیرکارخانه ......................                                                      فروشنده شرکت ...............

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image