به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد خرید و عرضه مرغ

        

   بسمه تعالی                                                                                                                                                                تاريخ :

اتحاديه سراسری مرغداران گوشتی ايران                                                                                    شماره :

            شماره ثبت : 242353                                                                                            پيوست:

1

 

«« قرارداد »»

                                                                                                                                                                      

"" اين قرارداد به استناد دستور وزير محترم جهادکشاورزی و در راستای تفاهم نامه مورخ 30/8/86  درخصوص ادامه اجرای طرح ساماندهی فی مابين اتحاديه سراسری مرغداران گوشتی ايران  به نمايندگی آقای حسين مقدم نيا مدير عامل وآقای محمد يوسفی رئيس هيئت مديره که بعد از اين در اين قرارداد طرف اول  ناميده می شود
به آدرس: تهران – خ توحيد – خ فرصت شيرازی – پلاک 154 – طبقه 2   تلفن : 66901455       فکس :66421788      و اتحاديه مرغداران استان                                                   ثبت شده تحت شماره ...................

به آدرس:................................................................................................................................................ تلفن : ...................................  به نمايندگی صاحبان امضاء مجاز : آقای ............................    مديرعامل و  آقای ......................................... رئيس هيئت مديره

که در اين قرارداد طرف دوم ناميده می شود .به شرح زير امضا و مبادله گرديد و طرفين ملزم به اجرای مفاد آن  می باشند

 

ماده 1: موضوع قرارداد :

خريد و عرضه .........................   تن مرغ گوشتی .

تبصره : هر گونه افزايش در مقدارموضوع قرارداد با توافق طرفين خواهد بود.

ماده 2 : مدت قرارداد :

مدت قرارداد از تاريخ ................  لغايت ..............................  است که در صورت توافق طرفين قابل تمديد می باشد .

ماده3 : مبلغ و نرخ قرارداد :

1-3     نرخ خريد به موجب جدول ابلاغی ستاد مرکزی طرح ساماندهی  از قرار هرکيلو گرم مرغ زنده ....................ريال درب مرغداری خواهد بود .

2-3            براساس بند فوق  (1-3) جمع کل قرارداد معادل            ميليون ريال می باشد .

تبصره : درصورت افزايش يا کاهش بهاء نهاده های تحويلی ( ذرت و سويا ) پس از اخذ تصميمات لازم در ستاد مرکزی  متناسب با آن ،قيمت مرغ زنده تحويلی نيز تغيير خواهد کرد .

ماده4: تعهدات طرف اول :

1-4     هماهنگي با شرکت پشتيباني اموردام و يا ساير منابع وصدور مجوز تحويل دان به ازاء هرکيلو گرم مرغ زنده حداکثر مقدار 2150 گرم به ترتيب (1500 گرم ذرت و 650 گرم سويا) براي طرف دوم .

2-4            مشارکت با طرف دوم به منظور توليد و توزيع مرغ گوشتی در استان و جابجايي مرغ مازاد بين استانها.  

3-4            طرف اول موظف به تامين به موقع دان مورد تعهد قرارداد بوده و چنانچه به هر دليلی قادر به تامين دان موردنياز طرف دوم قرارداد نگردد طرف دوم اختيار دارد نسبت به فروش مرغ توليدی خود راساً اقدام نمايد.     

4-4            پيگيري در رفع اختلافات و حل مشکلات مراحل تحويل دان ، تحويل و توزيع مرغ در استان و مرکز .

 

1

 

 

 

 

 

5-4     طرف اول متعهد است نسبت به دريافت مبلغ 180 ريال از طرف دوم به ازاء هر کيلوگرم مرغ زنده به منظور جبران هزينه های طرح و ضررو زيانهای احتمالی اجرای طرح که برای مجريان ايجادمی شود اقدام نمايد.

6-4            نظارت و کنترل برحسن اجرای طرح .    

ماده5: تعهدات طرف دوم :

1-5     طرف دوم متعهداست در قبال دريافت مجوز سهميه دان از طرف اول ، مرغ توليدي موضوع اين قرارداد را صرفاً        با  مجوز و هماهنگي طرف اول و در قالب ضوابط طرح ساماندهي مرغ عرضه نمايد .   

2-5      طرف دوم موظف به عقد قرارداد با تشکلهای مرغداران شهرستانها و نظارت بر انجام تعهدات آنها، تقسيم   
           سهميه شهرستانی با هماهنگی ستاد استان مي باشد.

3-5      به منظور برنامه ريزي اصولي توليدات طرف دوم متعهد است کليه فرمهاي گزارش گيري مورد نظر طرف اول           را طبق جداول مربوطه تکميل و به موقع ارسال نمايد.

4-5      طرف دوم مکلف است به ازای هر کيلوگرم مرغ زنده 180 ريال از کشتارگاه دريافت و به شماره
             حساب408192 عهده بانک کشاورزی بنام اتحاديه سراسری مرغداران گوشتی ايران واريز نمايند.

5-5      طرف دوم موظف است قرارداد خود با کشتارگاه را با نظارت و هماهنگی طرف اول منعقد نمايد

ماده 6 : تضمين انجام تعهدات  :

به منظور تضمين انجام قرارداد طرف دوم ملزم است هنگام مبادله قرارداد معادل 100درصدکل مبلغ قرارداد را به صورت چک که به امضاء صاحبان امضاء رسيده باشد در اختيار طرف اول قرار دهد .

ماده 7: موارد اضطراری و غيرمترقبه (فورس ماژور):

درصورت بروز هرگونه موارد پيش بينی نشده و غير مترقبه از قبيل حوادث طبيعی يا بخشنامه های دولتی و غيره اين قرارداد مشمول شرايط جاری فورس ماژور خواهد شدو پس از رفع بحران ادامه قرارداد به قوت خود باقی خواهد ماند.

ماده 8 : مرجع حل اختلاف :

در صورت عدم انجام تعهد مفاد قرارداد از سوي هر يک ازطرفين که موجب اختلاف في مابين گردد بدواً موضوع از طريق مذاکره و درصورت عدم حصول نتيجه توسط هيئت کارشناسی متشکل از نمايندگان معاونت اموردام وزارت جهاد کشاورزی ، ستاد مرکزی مستقر در وزارت جهاد کشاورزی و ستاد استان بررسي خواهد شد و تصميم اکثريت آنها براي طرفين لازم الاتباع مي باشد.

ماده 9: اين قرارداد در9ماده و2 تبصره و 13 بند و در2نسخه تهيه و امضاء گرديد که هر نسخه حکم واحد رادارد و برای طرفين قرارداد لازم الاجرا  است .

 

 

اتحاديه / شرکت تعاونی مرغداران                                        اتحاديه سراسری مرغداران گوشتی ايران

استان                                                                                  و مجری طرح ساماندهی مرغ

مدير عامل                رئيس هيئت مديره                             مدير عامل            رئيس هيئت مديره         

 

 

 

2

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image