به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد فروش 3

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد فروش

 

این قرارداد بین کارخانه سیمان ................ به شماره ثبت ................ محل ثبت اصفهان دارای کد اقتصادی ................ به نمایندگی آقایان  ......... و ....... به نشانی اصفهان ـ کیلومتر 24 اتوبان آهن ـ جاده اقتصادی سیمان ................ که از این منبعد فروشنده  نامیده می شود از یک سو و کارخانه  سیمان ................ به شماره ثبت ................ محل ثبت تهران دارای کد اقتصادی ..................به نمایندگی آقایان .......... و .......... به نشانی شیراز , بلوار ............. کارخانه سیمان  ................ که از این پس خریدار نامیده می شود از سوی  دیگر قرارداد زیر منعقد می گردد .

ماده 1) موضوع قرارداد

عبارتست از فروش و تحویل مقدار تقریبی 20.000 ( بیست هزار تن ) کلینر از محل دپوی موجود در محل معدن کارخانه فروشنده به مقصد کارخانه سیمان ............ واقع در شیراز که به رویت خریدار رسیده و از کم و کیف آن اطلاع دارد .

تبصره 1 : میزان قرارداد با توافق طرفین قابل افزایش می باشد .

تبصره 2 : بارگیری و حمل موضوع قرارداد به عهده فروشنده می باشد .

تبصره 3 : مقدار حمل روزانه حدودد 200 تن می باشد .

تبصره 4 : تخلیه موضوع ماده یک در مقصد به عهده خریدار می باشد .

تبصره 5 : در صورت بروز مشکل کلینکر تحویل تا رفع اشکال متوقف خواهد شد . 

ماده 2 ) مدت قرارداد

مدت اجرای تعهدات موضوع ماده یک چهارماه از تاریخ مبادله قرارداد می باشد .

ماده 3) مبلغ قرارداد

بهای فروش کلینکر تحویل در کارخانه سیمان ............... از قرار هر تن 118.000 ( یکصد و هیجده هزار ) ریال جمعاً برای مقدار 20000 تن بالغ بر 2.360.000.000 ریال ( شامل بهاء کلینکر به اضافه هزینه حمل ) می باشد .

ماده 4) دریافت وجه قرارداد

دریافت 050/0 وجه موضوع ماده یک قرارداد به مبلغ 1.180.000.000 ریال نقداً و قبل از حمل کالا صورت خواهد گرفت و بقیه طی دو مرحله به شرح زیر :

مرحله اول : هنگام شروع بارگیری 050/0 باقیمانده به مبلغ 590.000.000 ریال .

مرحله دوم : هنگام شروع بارگیری 025/0 نهایی به مبلغ 590.000.000 ریال .

تبصره 1ـ پرداخت کرایه کامیون های حامل کلینکرهای ارسالی مطابق بارنامه رسمی صادره توسط شرکت خریدار در مقصد پرداخت و مجموع مبالغ کرایه های ماهیانه از طلب سیمان ....... کسر و باقیمانده مبلغ چک مطابق ماده چهار در وجه فروشنده صادر می گردد .

تبصره 2 ـ شرکت خریدار می تواند در هر زمان ممکن ( در مدت قرارداد ) از محموله های ارسالی نمونه برداری نماید .

ماده 5) سایر شرایط

1-5) فروشنده تعهد می نماید کلیه کلینرهای تحویلی به خریدار از کلینکرهایی باشد که در موقع عقد قرارداد به رویت و تأیید خریدار رسیده باشد .

2-5) فروشنده متعهد می گردد آمار کلینکر ارسالی به کارخانه خریدار را برای وی بطور هفتگی و ماهیانه ارسال نماید . 

ماده 6 ) حوادث قهری و غیرمترقبه ( فورس ماژور )

بطور کلی هرگونه حادثه ای که رفع آن از حیطه قدرت خریدار و یا فروشنده خارج باشد فورس ماژور نامیده می شود و طرفین قرارداد در شرایط بروز فورس ماژور تابع قوانین آن می باشند . چنانچه این مدت بیش از شش ماه به طول انجامید ادامه قرارداد با توافق طرفین انجام خواهد شد.

ماده 7 ) حل اختلاف

هرگونه اختلاف در تفسیر یا اجرای مواد این قرارداد ابتدا از طریق مذاکره با طرح کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین رسیدگی و در صورت عدم حصول سازش از طریق انتخاب حکم مرضی الطرفین رسیدگی و حل و فصل خواهد شد .

ماده 8 ) مواد و نسخ قرارداد

این قرارداد در 8 ماده  و هفت تبصره و طی  سه نسخه که هریک حکم واحد و دارای ارزش یکسان می باشند تنظیم و به امضاء طرفین برسد .

خریدار کارخانه  ................                                       فروشنده شرکت سیمان ................

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image