به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد فروش قطعه

 

بنام خدا

قرارداد فروش قطعه

 

اين قرارداد بين شركت ………………… به نشاني ………………………… و تلفنهاي 8906446 و 8908851 و به نمايندگي آقايان ………………. به سمت رئيس هيئت مديره و ……………………. به سمت مدير عامل كه در اين قرارداد اختصاراً خريدار ناميده ميشود از يكطرف و شركت…………………..به آدرس…………………………………… با شماره تلفن …………………………. به نمايندگي آقاي ………………كه در اين قرارداد اختصاراً فروشنده ناميده ميشود از طرف ديگر بشرح مفاد مندرج در ذيل منعقد ميگردد.

 

ماده 1 : موضوع قرارداد

عبارتست از فروش 000/10 عدد (ده هزار عدد) قاب پشت مانيتور 17 اينچ مدل D730 با مواد ABS برابر نمونه شاهد ارائه شده توسط خريدار .

 

ماده 2 : مدت قرارداد

مدت قرارداد يك ماه تعيين ميگردد.

 

ماده 3 : مبلغ قرارداد

ارزش فروش هر عدد ازموضوع قرارداد 8000 ريال(هشت هزار ريال)  تعيين ميگردد.

 

 

ماده 4 : تعهدات فروشنده

الف- فروشنده متعهد مي گردد كه موضوع قرارداد را برابر نمونه شاهد تاييد شده و باكيفيت مطلوب توليد و تحويل نمايد.

 

 

 

ب- با توجه به اينكه قالب موضوع قرارداد بطور اماني به فروشنده تحويل گرديده است, فروشنده متعهد مي گردد در حفظ و نگهداري آن مساعي لازم را مبذول و جبران خسارتهاي ناشي از بي دقتي در امر توليد به عهده فروشنده خواهد بود.

پ- كليه عوارض و حقوق دولتي به عهده فروشنده خواهد بود.

 

 

ماده 5 : تعهدات خريدار

الف- خريدار متعهد ميگردد به ازا تحويل 50% تيراژ مورد قرارداد هزينه مربوطه را با دريافت صورتحساب, به فروشنده پرداخت نمايد.

ب- مواد اوليه پليمري جهت توليد قطعه مذكور توسط خريدار به فروشنده تحويل داده خواهد شد.

 

 

ماده 6 : بسته بندي و حمل

الف- اقلام توليد شده برابر طرح بسته بندي ابلاغ شده خريدار و با دريافت كارتن و نايلون از خريدار بسته بندي خواهد شد و هزينه حمل از محل كارخانه فروشنده تا مقصد تعيين شده توسط خريدار به عهده  خريدار خواهد بود.

 

 

ماده 7 : حل اختلاف

در صورت بروز اختلاف در نحوه اجرا يا استنباط از مواد اين قرارداد و يا تفسير مفاد آن موضوع اختلاف ابتدا از طريق مذاكره اصلاحي حل و فصل ميگردد و در صورت عدم حل و فصل, اختلاف به داوري ارجاع خواهد شد.

اين قرارداد در 7 ماده و 3 بند در دو نسخه تنظيم كه پس از امضا طرفين حكم واحد را دارا بوده و براي طرفين معتبر مي باشد.

 

 

 

شركت           ………………                                            شركت ………..

        

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image