به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد فرهنگی و تفریحی

تاریخ : ..........

شماره : ..........

 

قرارداد فرهنگی و تفریحی

 

این قرارداد بین کارخانه ............. از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام ............. و ............... به شماره ثبت ...........کد اقتصادی ............... به نمایندگی مهندس ................ ( مدیریت کارخانه ) به آدرس تهران .................. از یک طرف که منبعد در این قرارداد کارفرما نامیده می شود و آژانس خدماتی و جهانگردی ارمغان به نمایندگی آقای .................. فرزند .................. به شماره شناسنامه ................ صادره از تهران خ ......... که منبعد در این قرارداد فروشنده نامیده می شود از طرف دیگر به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1) موضوع قرارداد

اجرای اردوی یک روزه فرهنگی و تفریحی جهت پرسنل کارخانه .................

ماده 2 ) مدت قرارداد

از تاریخ 6/4/80 لغایت 30/7/80  تعیین می گردد .  

تبصره 1 : در صورت توافق طرفین در پایان قرارداد , مدت قرارداد قابل تمدید می باشد .

ماده 3)  مبلغ قرارداد

به ازاء هر نفر شرکت کننده در اردو مبلغ 40000 ریال به پیمانکار پرداخت می گردد .

تبصره 2 : در هر نوبت اردو حداکثر نفرات اعزامی 45 نفر می باشد .

تبصره 3 : پیمانکار با ارائه فاکتور رسمی و معتبر به دستگاه نظارت اقدام , و کارفرما پس از تأیید فاکتور بوسیله دستگاه نظارت اقدام به پرداخت می نماید .

ماده 4 ) ناظرین قرارداد

از طرف کارفرما آقایان مهندس 1 و 2   به عنوان دستگاه نظارت  تعیین می گردند .

ماده 5) تعهدات کارفرما

5-1-          هماهنگی لازم با آژانس مربوطه جهت اجرای برنامه در تاریخ های که توسط کارفرما مشخص می گردد .

5-2-          خرید شیرینی و بستنی به تعداد افراد اعزام شده به اردو

5-3-     در صورت عدم اجرای اردو به دلائل خاص ( مسائل پیش بینی نشده ) کارفرما 
می بایستی مراتب را حداقل 24 ساعت زودتر به اطلاع پیمانکار برساند , در غیر این صورت کل هزینه اردوی مذکور از طرف کارفرما به پیمانکار پرداخت خواهد شد .

ماده 6) تعهدات پیمانکار

6-1-           تأمین اتوبوس به عهده پیمانکار می باشد .

6-2-          تهیه صبحانه نهار و پذیرایی ( شامل نان , پنیر , خیار , گوجه فرنگی , هندوانه , نوشابه , چای و زرشک پلو با مرغ)

6-3-          تأمین نیرو و ابزار لازم جهت آشپزی و پذیرایی از شرکت کنندگان در اردو .

ماده 7) تضمین حسن انجام کار

از طرف پیمانکار چک شماره ............... عهده بانک ............ شعبه ............ به مبلغ ............... ریال صادر و به عنوان سپرده تضمین حسن انجام کار به کارفرما تسلیم گردید که پس از تحویل قطعی موضوع قرارداد و با تأیید ناظر قرارداد مسترد خواهد گردید .

ماده 8 ) فسخ قرارداد

طرفین مجاز خواهند بود با اعلام قبلی و به صورت مکتوب نسبت به فسخ قرارداد اقدام نمایند .

ماده 9 ) حکمیت و داوری ( حل اختلاف )

در صورت بروز اختلاف هرگونه اختلاف نظر سازمان ایرانگردی و جهانگردی استان ......... به عنوان مرجع رسیدگی و حل اختلاف انتخاب گردیده و حکم آن سازمان برای طرفین قابل اجراء است .

ماده 10 ) مفاد قراداد

این قرارداد در 10 ماده و سه تبصره و دو نسخه در محل کارخانه ................. تنظیم گردیده که  هر کدام از نسخ حکم دارای واحد می باشد .

 

کارفرما مدیر کارخانه ......................                                                     پیمانکار.......................

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image