به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد نصب یک دستگاه کنترلر هوشمند

تاريـخ :

شماره :

قرارداد نصب یک دستگاه کنترلر هوشمند           

                                                                                                                                           

                                                      

اين قرارداد بين شركت ……………. كه از اين پس به عنوان فروشنده خدمات ذكر مي شود و به نمايندگي آقای ………………. به آدرس : ………………………………………………….. و

استفاده كننده از خدمات به نمایندگی…………….. كه پس از اين بعنوان خريدار ذكر مي گردد، به آدرس : ………………………………..  .منعقد گرديد.

 

ماده 1- موضوع قرارداد : موضوع قرارداد عبارتست از نصب رايگان  یک  دستگاه كنترلر هوشمند تأسيسات حرارتي ساختمان جهت بهينه سازي مصرف انرژي توسط فروشنده خدمات و اجاره به شرط تمليك دستگاه توسط خريدار.

 

ماده 2 مدت قرارداد : از زمان نصب دستگاه به مدت 5 سال شمسي

 

 

ماده 3 محل انجام قرارداد : در محل آدرس خريدار (آدرس فوق الذکر)

 

 

ماده 4 مبلغ قرارداد : مبلغ قرارداد با صرفه جويي انرژي توسط سيستم فوق ، مرتبط بوده و به شكل زير محاسبه مي شود.

1-4 – مصرف متوسط ساليانه خريدار طبق قبوض انرژي مصرفي محاسبه گرديده، سپس در طي دوره هاي شش ماهه قبوض انرژي مصرفي در دوره بهينه سازي از ميزان مشابه متوسط مصرف سالانه قبل از بهينه سازي كسر مي گردد و50 % مبلغ انرژي صرفه جويي شده به قيمت روز آن ، توسط خريدار به فروشنده خدمات پرداخت مي گردد.

2-4 – مبلغ محاسبه شده بالا به مدت 5 سال و هر سال با توجه به قيمت روز انرژي محاسبه و توسط فروشنده خدمات دريافت مي گردد.

 

ماده 5 گارانتي و سرويس : در طي مدت قرارداد (موضوع ماده 2) دستگاه فوق (و يا دستگاههاي موضوع ماده 1) گارانتي مي باشد و كليه هزينه هاي سرويس دستگاه و متعلقات مربوط به فروشنده خدمات است و ساير هزينه هاي سرويس و نگهداري موتورخانه مطابق روال معمول گذشته به عهده خريدار مي باشد.

تبصره 1 : در صورت دستكاري غير مجاز و تغييرات سيم كشي ، دستگاه از شرايط گارانتي خارج خواهد شد.

 

ماده 6 تعهدات فروشنده خدمات :

1-6 – فروشنده خدمات موظف است دستگاه فوق را در محل آدرس خريدار بصورت رايگان نصب نمايد و پس از آن، طي بازديد هاي دوره اي از صحت عملكرد دستگاه اطمينان حاصل نمايد.

2-6- در صورتيكه خريدار تقاضاي بازديد از دستگاه را نمايد، فروشنده خدمات موظف به بازديد و سرويس رايگان دستگاه مي باشد.

 

ماده 7- تعهدات خريدار :

1-7- خريدار متعهد مي گردد ،‌ به توصيه هاي فروشنده خدمات جهت استفاده صحيح از سيستم ، عمل نمايد .

2-7- كپي قبوض انرژي مصرفي دوره هاي پس از بهينه سازي انرژي را به فروشنده خدمات ارائه نمايد و پس از محاسبه مبلغ انرژي صرفه جويي شده ، آنرا به فروشنده خدمات بپردازد .

 

ماده 8- امور مالي : با توجه به مبلغ صرفه جويي شده در هر سال ،‌ فروشنده خدمات 50 % مبلغ صرفه جويي شده را طبق قرارداد از خريدار مطالبه مي نمايد كه زمان پرداخت وجه فوق ، حداكثر یک هفته از زمان اعلام فروشنده خدمات مي باشد .

 

ماده 9- توضيحات نحوه اجرا :

1-9- براي محاسبه ميزان مصرف انرژي سالانه قبل از دوره بهينه سازي انرژي (جدول الف) ، متوسط ميزان مصرف سالهاي گذشته محاسبه مي گردد و طبق جدول مربوطه ، اعداد فوق به تأييد خريدار و فروشنده خدمات رسيده است .

تبصره 2 : در صورت تغييرات مكاني ، جابجايي واحدها ، تغييرات و يا نصب مشعل ، الكتروپمپ و تجهيزات جديد در موتورخانه ، تغييرات در تعداد و حجم رادياتورها و فن كويل ها و يا تغييرات در تعداد و ظرفيت ساير وسايل، نظیر بخاری گازی و ... بلافاصله موارد

 

را به فروشنده خدمات اطلاع دهد تا ميزان تغيير مصرف در انرژي مجدداً به عنوان مبناي محاسبات به تأييد و امضاي طرفين برسد تا از زمان مذكور قابل اجرا باشد.

2-9- در دوره بهينه سازي مصرف انرژي ، اعداد قرائت شده كنتور كه در جدول (ب) وارد و به تأييد طرفين رسيده است ملاك محاسبه پرداختهاي سالانه مي باشد .

3-9- با توجه به اينكه هيچگونه وجهي بابت دستگاه، نصب آن و خدمات پس از نصب توسط فروشنده خدمات دريافت نمي گردد و تنها عايدات فروشنده خدمات ، دريافت 50 % مبلغ انرژي صرفه جويي شده در مدت قرارداد و بصورت سالانه مي باشد، پرداخت به موقع عايدات فروشنده خدمات ،‌ الزامي است و به ازاء هر روز تأخير در پرداخت مبلغ فوق ، هفت صدم درصد جريمه به ازاء هر روز محاسبه و به مبلغ مذكور اضافه مي گردد .

4-9- در صورت عدم تمايل فروشنده خدمات يا خريدار ، هر يك به تنهايي از ادامه قرارداد ، قرارداد تا زمان اعلام انصراف كتبي هر يك از طرفين معتبر بوده و پس از آن فروشنده خدمات اقدام به جمع آوري دستگاه (يا دستگاهها) و متعلقات مربوط مي نمايد.

بديهي است خريدار ملزم به پرداخت حقوق فروشنده خدمات تا زمان اعلام انصراف كتبي خود مي باشد.

5-9- در صورت اتمام مدت قرارداد و پرداخت وجوه مورد نظر قرارداد به فروشنده خدمات ، ‌دستگاه فوق متعلق به خريدار بوده و از آن پس ، فروشنده خدمات هيچگونه وجهي جهت صرفه جويي از خريدار مطالبه نخواهد كرد.

تبصره: تا زمان اتمام مدت قرارداد ، دستگاه و متعلقات آن متعلق به فروشنده خدمات بوده و خريدار هيچگونه حقي نسبت به مالكيت دستگاه فوق ندارد.

اين قرارداد در 9 ماده ، 11 بند و 3 تبصره و در دو نسخه تنظيم و هر دو حكم واحد را دارند.

 

 

                نماينده فروشنده خدمات                                          خريدار

                               مهر و امضاء                                                              مهر و امضاء

جدول الف برآورد مصرف سالانه انرژي ساختمان قبل از بهينه سازي

متوسط مصرف سالانه سوخت

تاریخ امضاء طرفین

امضاء خریدار

امضاء فروشنده

 

 

 

 

ملاحظات :

 

 

جدول ب قرائت هاي دوره اي كنتور در مدت قرارداد

 

تاريخ قرائت كنتور

عدد قرائت شده

امضاء خريدار يا نماينده

امضاء نماينده فروشنده

تاريخ قرائت كنتور

عدد قرائت شده

امضاء خريدار يا نماينده

امضاء نماينده فروشنده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. مساحت زیر بنای(حرارتی) ساختمان ...........................................مترمــــربع       2. سیستم سرمایش چیلر جذبی. دارد¨  ندارد¨

3. طبق ماده 9 قرارداد، آیا در دوره بهینه سازی تغییراتی (نظیر اضافه شدن وسایل گاز سوز و بخاری گازی) داشته اید؟     بلی¨          خیر¨   

 4. کاربری ساختمان. مسکونی¨ غیر مسکونی¨

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image