به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد نگهداري و تعمير سخت‌افزار و نرم افزار

بنام خدا

«  قرارداد نگهداري و تعمير سخت‌افزار و نرم افزار  »

 

اين قرارداد بين ......................................  به نمايندگي .................................... كه از اين پس كارفرما ناميده مي‌شود             به آدرس : ....................................................................  از يك طرف و ........................................... كه در اين قرارداد پيمانكار ناميده مي‌شود به آدرس:..........................................................................................................................از طرف‌ديگر تحت شرايط زير منعقد مي‌گردد .

 

ماده 1- موضوع قرارداد

الف ) مشاوره ، انجام خدمات پشتيباني ، نگهداري و تعمير تجهيزات سخت‌افزاري به نحوي كه همواره كليه‌دستگاهها قابليت بهره‌برداري كامل را داشته باشد .

ب) نگهداري نرم‌افزار سيستم عامل شبكه(Windows)  : دقت در صحت عملكرد شبكه و كنترل آن‌

ج) نگهداري نرم‌افزارهاي كاربردي : نظارت بر عملكرد صحيح نرم‌افزارهاي كاربردي مورد درخواست كاربران و امكان استفاده اين نرم‌افزارها براي كاربران مختلف . در صورتي كه نرم‌افزارهاي فوق توسط پيمانكار نصب شده باشد .

د) نگهداری سیستم ایستگاههای کاری ، چاپگرهای شبکه و تجهیزات Pasive & Active

 

ماده 2- مدت قرارداد

مدت قرارداد یکسال و از تاريخ ...................... مي‌باشد .

 

ماده 3- مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت آن

هزينه نگهداري و تعمير دستگاهها و پشتیبانی نرم افزاری موضوع ماده 1 طبق تعرفه پيوست 1و توافق طرفین .................... ریال می باشد که مبلغ خالص با کسر .......% از مبلغ قرارداد به صورت تخفیف معادل با ....................... می باشد که هر ماه توسط كارفرما به‌ پيمانكار پرداخت مي‌گردد . اين هزينه فقط جهت ارائه خدمات پشتيباني و نگهداری نرم افزار مطرح شده در بندهای ب و ج از ماده 1  توسط پيمانكار مي‌باشد وهزينه خريد و تأمين قطعات و نصب نرم افزار شبکه و سایر نرم افزارهای کاربردی ، توسط كارفرما به صورت جداگانه پرداخت مي‌گردد.

تبصره : در صورت اضافه شدن هر یک از اقلام قرارداد هزینه آن طبق تعرفه پیوست شماره 2 محاسبه خواهد شد.

 

ماده 4- تعهدات پيمانكار

بند 1-4- پيمانكار متعهد مي‌شود كليه دستگاهها را در ابتداي كار تست كرده و مشخصات آنها را بانظارت نماينده كارفرما در فرمهاي پيوست ثبت نمايد و تحويل كاربر دهد .

بند 2-4- پيمانكار متعهد است حداقل 3 بار در سال از دستگاهها و حداقل یک مرتبه در ماه از شبکه مورد نظر و نرم افزارهای موجود روی دیسک سخت بازديد بعمل آورده‌و پس از بررسی های لازم ، گزارش كتبي ارائه دهد و در صورت نیاز نرم افزارها را مجددا نصب نماید .

بند 3-4- پيمانكار متعهد است پس از اطلاع تلفني از خرابي سخت‌افزاري یا ایراد نرم افزاری در اولين فرصت حداكثرظرف 24 ساعت در محل حاضر و مبادرت به رفع ایراد نمايد .

تبصره - قابل ذكر است كه انجام خدمات ، تعمير و سرويس كليه دستگاهها در آدرس موجود كارفرما دراين قرارداد قابل اجرا خواهد بود .

بند 4-4- پيمانكار متعهد مي‌شود به ازاي هر روز تأخير از زمان مندرج در بند 3-4 معادل 20% كل‌صورتحساب همان ماه را بعنوان جريمه عودت دهد .

تبصره - در صورتي كه رفع ايراد دستگاه مبتني بر تهيه قطعه يا قطعات باشد ، زمان تهيه قطعات مورد نظر، يا زمان تصميم‌گيري كارفرما در مورد تهيه قطعات ، به زمان مذكور در بند 3-4 اضافه خواهد شد .

 بند 5-4- پيمانكار متعهد مي‌شود در صورتي كه هر يك از نرم‌افزارهاي موجود به دليل ويروسهاي‌كامپيوتري دچار اشكال شد ، آلودگي سيستم را برطرف و نرم‌افزارهاي صدمه ديده را مجدداً نصب‌نمايد . بديهي است نصب مجدد نرم‌افزارها شامل هزينه مي‌باشد ،در صورتی که استفاده غیرمتعارف از سیستم ها به عمل آمده باشد .

بند 6-4- پيمانكار متعهد مي‌شود آخرين نسخه ويروس يابهاي موجود خويش را روي شبكه نصب نموده ونحوه استفاده آنها را به کاربران شبكه آموزش دهد .

بند 7-4- پیمانکار پیمانکار موظف به تهیه پشتیبان از کلیه اطلاعات سرور هر 2 هفته یک بار و بنا به نیاز کارفرما می باشد که این پشتیبان در اختیار کارفرما قرار داده خواهد شد .

 

ماده 5- تعهدات كارفرما

بند 1-5- كارفرما متعهد به پرداخت هزينه نگهداري و تعمير دستگاهها و هزینه پشتیبانی نرم افزاری  مطابق ماده 3 خواهد بود .چنانچه كارفرما در پرداخت مبلغ هر يك از صورتحسابهاي پيمانكار بيش از يك ماه تأخير كند پيمانكارحق دارد تا زمان وصول وجه از ارائه خدمات و تعمير و نگهداري خودداري كند .

بند 2-5- در صورتي كه كاربر ( كارفرما ) پلمپ هر يك از دستگاهها را باز نمايد كارفرما موظف است‌هزينه اولين تعمير دستگاه يا دستگاههاي مذكور را طي صورتحساب جداگانه‌اي به پيمانكار پرداخت نمايد .

بند 3-5- كارفرما سرکار خانم قزیانس را به عنوان مسئول سیستمها به پيمانكار معرفي می نمايد . نماينده مذكورمسئول حسن اجراي دستورالعملهاي نحوه استفاده صحيح از نرم‌افزارها و دستگاه ها ، تهيه پشتيبان از اطلاعات مهم‌ و رابط بين كارفرما و پيمانكار  خواهند بود .

 بند 4-5-  تهيه پشتيبان از اطلاعات مهم و ويروس‌يابي شبكه به عهده سرپرست شبكه است . بديهي است‌آموزشهاي لازم در اين رابطه توسط پيمانكار داده خواهد شد .

 

 ماده 6- ساير موارد

هرگونه تغيير در مفاد قرارداد به صورت متمم تنظيم ، و پس از امضاء طرفين معتبر ، و جزء لاينفك‌قرارداد حاضر خواهد بود .

 

ماده 7- تعهدات پيمانكار شامل موارد ذيل نخواهد بود و هزينه تعميرات و نصب مجدد نرم افزار طي صورتحساب جداگانه‌اي به‌پيمانكار پرداخت مي‌گردد :

بند 1-7- عدم استفاده صحيح از دستگاهها ( افتادن ، يا انداختن دستگاهها ، ضرب خوردگي ، پاشيده شدن آب ، چاي و ... انداختن يا افتادن قطعات فلزي درون دستگاهها و خسارتي از اين قبيل ) .

بند 2-7- خرابي ناشي از :

الف - جابجايي و نقل و انتقال دستگاه بدون تأييد پيمانكار ، دستكاري افراد غيرمجاز

ب   - اختلالات در برق شهر و UPS ها قبل از تأييد پيمانكار

ج   - زلزله ، سيل ، آتش‌سوزي و حوادث مشابه

بند 3-7- تهيه پشتيبان از اطلاعات مهم بعهده كارفرما است و پيمانكار هیچ گونه مسئوليتي نسبت به از بين رفتن‌اطلاعات مهم  در زمان خرابي‌ها در ديسك ندارد .

بند 4-7- ايراد ناشي از كابل‌كشي شبكه قبل از تأييد پيمانكار .

بند 5-7- خرابي نرم‌افزار به دليل استفاده از ديسكتهاي متفرقه آلوده به ويروسهاي كامپيوتري توسط‌سرپرست شبكه .

بند 6-7- خرابي نرم‌افزار به دليل اشكال سخت‌افزاري مانند خرابي Hard Disk

بند 7-7- اختلال و ايراد در نرم‌افزارها كه توسط سرپرست شبكه انجام شده باشد ، عليرغم‌دستورالعملهايي كه از طرف پيمانكار صادر شده باشد .

بند 8-7- اختلال و ايراد در نرم‌افزارهاي موجود روي ديسك سخت ايستگاهها .

 

ماده 8- در صورت اختلاف احتمالي بين كارفرما و پيمانكار در هر يك از موارد اين قرارداد ابتدا موضوع بامصالحه حل و فصل مي‌گردد و در صورت عدم حصول نتيجه از طريق مراجع قضايي اقدام مي‌شود .

 

ماده 9- اين قرارداد در دو نسخه مشتمل بر 9 ماده و 18 بند و 2 تبصره تنظيم گرديده و هر يك به تنهايي داراي‌اعتبار است و به امضاء طرفين قرارداد رسيده است .

 

امضاء پيمانكار

 

امضاء كارفرما

 

 

پیوست شماره 1

 

 

« تعرفه هزينه ماهانه تعمير و نگهداري »

 

 

 

    رديف
دستگاه
مبلغ
توضيحات
1
Client Server  
60000ريال
 
2
   چاپگر ليزري  
50000 ريال  
 
3
   چاپگر سوزني LQ
50000 ريال  
 
4
   چاپگر سوزني DFX 
60000 ريال  
 
5
   چاپگر جوهرافشان  
50000 ريال  
 
6
   UPS با باطري تر 
80000 ريال  
 
7
   UPS با باطري خشك‌ 
40000 ريال  
 
8
   UPS با باطري ژله‌اي  
40000 ريال  
 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image