به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرارداد همكاري در اجراي فعاليت‌ پژوهشي

بسمه تعالي

 

قرارداد همكاري در اجراي فعاليت‌ پژوهشي

تاريخ :

 

 

اين قرارداد بين آقاي / خانم ............................................................................... عضو هيات علمي دانشكده .............................................. دانشگاه …………………………..به نشاني............................................................................................ از يك طرف و آقاي / خانم ................................................................... به نشاني .................................................................... به عنوان همكار، از طرف ديگر منعقد مي‌گردد و بين طرفين و قائم مقام آنها لازم‌الاجرا مي‌باشد.

موضوع قرارداد : نظربه اينكه آقاي / خانم ................................................................ در دانشگاه ………….. داراي ............................................... ريال اعتبار ويژه پژوهشي است و تا سقف 25% وجه مذكور براي هزينه‌هاي پرسنلي قابل استفاده مي‌باشد و با عنايت به اينكه عضو هيات علمي درصدد اجراي فعاليت پژوهشي ( ...............................................................................................................) است، قرارداد حاضر به منظور استفاده از تمام / قسمتي از هزينه‌ پرسنلي مذكور منعقد مي‌گردد كه براساس آن آقاي / خانم ............................................... همكاري در اجراي فعاليت پژوهشي فوق‌الذكر را مي‌پذيرد.

مدت اجرا : مدت اجراي اين قرارداد همكاري از تاريخ ............... تا .............. به مدت ............. مي‌باشد.

آقاي / خانم ...................................................... همكار در اجراي فعاليت پژوهشي مذكور، متعهد است امور مربوط به جمع‌آوري منابع و اطلاعات لازم براي اجراي طرح / تحقيقات ميداني لازم از قبيل نظرسنجي و تكميل فرمهاي مربوط / و .................................................... را انجام دهد.

چنانچه براي اجراي فعاليت پژوهشي مذكور نياز به مسافرت باشد، همكار بايد آن را انجام داده و عضو‌هيات‌علمي از‌محل‌بودجه‌فعاليت‌مذكور، در قبال ارائه فاكتور، هزينه مسافرت را پرداخت مي‌نمايد.

ساير هزينه‌هايي كه به تشخيص عضو هيات علمي براي اجراي فعاليت مذكور لازم است و توسط همكار تقبل شده است، از محل بودجه مربوطه و با ارائه فاكتور به نامبرده پرداخت خواهد شد.

با توافق طرفين اين قرارداد، حق‌الزحمه انجام امور محوله توسط همكار مبلغ .......................... ريال تعيين گرديد كه پس از انجام امور مذكور ( به تائيد عضو هيات‌علمي ) به همكار پرداخت مي‌گردد. 
اين مبلغ علاوه بر هزينه‌هاي مذكور در بندهاي 5 و 6 اين قرارداد است.

اين قرارداد، قطعي است و طرفين حق فسخ آن را از خود ساقط نمودند.

 

..................................................                                                                                                                            ...............................................

عضو هيات علمي دانشگاه ……………                                                                                                                  همكار در اجراي فعاليت پژوهشي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image