به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

صلاحیت دادگاههای حقوقی یک در رسیدگی به امور غایب مفقودالاثر باالملازمه شامل تعیین امین برای اداره اموال غایب نیز می شود

صلاحیت دادگاههای حقوقی یک در رسیدگی به امور غایب مفقودالاثر باالملازمه شامل تعیین امین برای اداره اموال غایب نیز می شود

صلاحیت دادگاههای حقوقی یک در رسیدگی به امور غایب مفقودالاثر باالملازمه شامل تعیین امین برای اداره اموال غایب نیز می شود.

رای وحدت رویه شماره 532 مورخ 21/12/1368 هیات عمومی دیوان عالی کشور

تعیین امین برای اداره اموال غایب مفقودالاثر موضوع ماده1012 قانون مدنی و مادتین 126و 130 قانون امور حسبی غیر از ضم امین می باشد که در بند 3 ماده 3 لایحه قانونی دادگاه مدنی خاص قید شده و صلاحیت دادگاههای حقوقی 1 در رسیدگی به امور غایب مفقودالاثر بالملازمه شامل تعیین امین برای اداره اموال غایب نیز می شود بنابراین رای شعبه 25 دیوان عالی کشور صحیح و منطبق با موازین قانونی است.

    این رای بر طبق ماده واحده قانون وحدت رویه قضایی مصوب 1328 برای دیوان عالی کشور و دادگاهها در موارد مشابه لازم الاتباع است.

                  نقل از روزنامه رسمی شماره 13151 مورخ 9/2/1369

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image