به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

لزوم صدور حکم پس از ورود به رسیدگی ماهیتی

نظریه شماره 3297/7 مورخ 28/5/1388

لزوم صدور حکم پس از ورود به رسیدگی ماهیتی

لزوم صدور حکم پس از ورود به رسیدگی ماهیتی

چنانچه دادگاه ابتدائاً متوجه شود که عمل ارتکابی وصف مجرمانه ندارد می تواند قرار منع تقیب صادر نماید لکن چنانچه وقت رسیدگی تعیین و طرفین به جلسه دادرسی دعوت شده یا از آنان اخذ توضیح شده باشد، نظر باینکه دادگاه وارد رسیدگی ماهیتی شده می باید حکم برائت صادر گردد و مبنای اقدام ماده 177 قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور کیفری و بندهای الف و ب آن می باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image