به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مفهوم رو نوشت

نظریه شماره7485/7-2/12/1388

مفهوم رو نوشت

مفهوم رو نوشت

ماده 73 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور کیفری، دادن رونوشت از صورتجلسه تحقیقات مقدماتی که منافاتی با محرمانه بودن تحقیقات نداشته باشد را تجویز نموده است و منظور از رونوشت نیز، نسخه دست نویس مدارک فوق است. لیکن در حال حاضر انجام چنین امری متعسر است و در عرف اداری کنونی، فتوکپی«تصویر» جایگزین رونوشت شده است. نظر به اینکه فتوکپی، خود نوعی عکسبرداری از اسناد توسط دستگاه خاصی است. به نظر می رسد اگر عکس توسط دوربین یا تلفن همراه یا ابزاری از این نوع، برداشته شده باشد، بلامانع باشد، لیکن قابلیت استناد به آنها، موکول به این است که عکس چاپ، هزینه قانونی پرداخت و برابرآن با اصل تصدیق شود.                 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image