به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

آخرین فهرست شاخص محاسبه خسارت تاخیر تادیه

بر اساس جدول اعلام شده از سوي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران اين شاخص در فروردين امسال، ‌٢١٤ بوده اما در مهربه ‌٢/٢٢٧ درصد رسيده است. 

خسارت تاخير تاديه كه اصولا در مباحث مطالبه خسارت و وجوه نقدي در دادگاه‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد به اين صورت محاسبه مي‌شود كه مبلغ اصل دين ضرب در عدد شاخص در زمان تاديه دين، تقسيم بر عدد شاخص در سررسيد اداي دين مي‌شود و بدين صورت ارزش ريالي دين در زمان محاسبه در زمان تاديه محاسبه مي‌شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image