به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

آئین نامه اجرایی سازمان زندانها در خصوص ملاقات وکلا با موکلین

 

 

 

 

آئین نامه اجرایی سازمان زندانها در خصوص ملاقات وکلا با موکلین

منتخب آئین نامه اجرایی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در باب ملاقات وکلاء با موکلین:

ماده 180-وکلای دادگستری، در صورت داشتن وکالتنامه رسمی، برای حفظ حقوق موکل می توانند با اخذ مجوز کتبی از قاضی مربوط یا قاضی ناظر (زندان) در ساعتهای اداری به زندان مراجعه و با ارائه وکالتنامه رسمی به رئیس زندان ، در صورت امکان ، در اتاق مخصوص و مجزی از اتاق ملاقات عمومی، با موکلان خود ملاقات نمایند و در صورت ممنوع الملاقات بودن محکوم، ملاقات با نظر مقامات قضائی مربوطه انجام می گیرد. بدیهی است مقدمات تنظیم وکالتنامه رسمی توسط مسئولان موسسه یا زندان فراهم خواهد شد.

تبصره 1- کانون وکلاء می تواند در هر زندان به هزینه خود و با نظر سازمان  اتاقی بسازد که برای ملاقات وکلاء دادگستری با موکلان آنها اختصاص داده شود.

تبصره 2-مفاد این ماده نسبت به وکلاء و مشاوران حقوقی قوه قضائیه نیز قابل تسری است.

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image