ابلاغ به وکيل متهم

 

ابلاغ به وکيل متهم

پرسش:
در پروندههاي کيفري آيا صرف دعوت از شاکي و وکيل متهم کفايت ميکند يا براي رسيدگي، دعوت از متهم نيز ضروري است؟

 

پاسخ:
با توجه به ماده 181 قانون آيين دادرسي کيفري چنانچه اتهام متهم جنبه حقاللهي نداشته باشد و دادگاه هم حضور متهم را لازم نداند، صرف دعوت از شاکي و وکيل متهم کفايت ميکند.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image