به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اجازه دادستان براي ورود به ساختمان‌‌هاي احداثي غيرمجاز

 اجازه دادستان براي ورود به ساختمان‌‌هاي احداثي غيرمجاز

پرسش:
‌چنانچه شهرداري از ادامه عمليات احداث ساختمان‌هاي غيرمجاز ‌جلوگيري کند و در اين راستا از نيروي انتظامي تعدادي ‌مأمور مطالبه ‌نمايد؛ اما نيروي انتظامي از قبول اين امر استنکاف کرده و بيان ‌دارد که دادستان بايد در اين خصوص دستور صادر کند، آيا صدور چنين دستوري از جانب دادستان ضرورت دارد يا اين که نيروي انتظامي ‌بايد وفق قانون با تقاضاي شهرداري موافقت نمايد؟

 

پاسخ:
اگر ساختمان احداث شده محصور باشد، اخذ مجوز براي ورود به آن از دادستان عمومي‌ ضروري است؛ اما چنانچه محصور نباشد، اخذ نمايندگي براي ورود ضرورتي ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image