به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

احراز لوث در دادسرا و چگونگي صدور قرار مجرميت

 

احراز لوث در دادسرا و چگونگي صدور قرار مجرميت

پرسش:
در صورت وجود لوث در پرونده داراي جرايم ضرب و جرح عمدي، چنانچه ‌بدون اجراي قسامه دادگاه صدور قرار مجرميت را صحيح نداند، تکليف چيست؟ قسامه در کدام دادگاه قابل اجرا مي‌باشد؟

 

پاسخ:
ديدگاه نخست: اجراي قسامه در شأن دادگاه صالح بوده و دادسرا بايد با صدور قرار مجرميت پرونده را براي اتخاذ تصميم لازم به دادگاه ارسال دارد.
‌ديدگاه دوم: اجراي قسامه در دادگاه صالح به عمل مي‌آيد و احراز مجرميت يا عدم آن بعد از اجراي قسامه معلوم خواهد شد. بنابراين صدور قرار مجرميت قبل از اجراي قسامه مورد ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image