به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

احضار کفيل پيش از احضار يا جلب محکوم‌عليه

احضار کفيل پيش از احضار يا جلب محکوم‌عليه

پرسش:
چنانچه بدون احضار يا جلب محکوم‌عليه براي اجراي حکم، ابتدا به کفيل به صورت واقعي ابلاغ شود و به علت تخلف وي و عدم معرفي محکوم‌عليه به دادگاه در فرجه قانوني، دادستان دستور ضبط وجه‌الکفاله را صادر کند؛ اما مورد اعتراض کفيل واقع شود، آيا صدور دستور ضبط وجه‌الکفاله قانوني است؟

 

پاسخ:
از آنجا که متهم يا محکوم‌عليه قبلاً احضار و يا جلب نشده است، صدور دستور ضبط وثيقه يا اخذ وجه‌الکفاله صحيح نمي‌باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image