به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اخذ و يا ضبط وجه التزام يا وثيقه

اخذ و يا ضبط وجه التزام يا وثيقه

پرسش:
در مواردي که دستور اخذ وجه الکفاله يا وثيقه صادر ميشود، اجراي دستور در حدود اختيارات اجراي احکام کيفري در دادسرا ميباشد يا آن که دايره اجراي احکام حقوقي پس از تقاضاي دادستان ملزم به اجراي دستور است؟

 

پاسخ:
با توجه به ماده 140 قانون آيين دادرسي کيفري که بيان داشته است: «وجه التزام و يا وثيقه در صورت عدم حضور متهم اخذ و يا ضبط ميشود» اقدامات اجرايي لازم توسط اجراي احکام کيفري به عمل خواهد آمد و موضوع ارتباطي به اجراي احکام مدني ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image