به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ادله اثبات دعوا در تصادفات رانندگي

ادله اثبات دعوا در تصادفات رانندگي

پرسش:
يک موتورسيکلت به علت برخورد سطحي با يک دستگاه مينيبوس منحرف و واژگون شده و اين سانحه منجر به ايراد صدمه غيرعمدي به راکب آن ميشود. وي در شکايت خود عليه راننده مينيبوس به گواهي دو شاهد استناد ميکند؛ اما از طرف ديگر، چند نفر از سرنشينان مينيبوس به عدم برخورد مينيبوس با موتورسيکلت شهادت ميدهند. افسر کاردان فني نيز به عدم برخورد دو وسيله نقليه نظر داده است. در اين شرايط چه تصميمي بايد اتخاذ شود؟

 

پاسخ:
با توجه به شهادت سرنشينان مينيبوس و نظريه کاردان فني داير بر عدم برخورد دو وسيله نقليه، دلايل کافي بر توجه اتهام به راننده مينيبوس وجود نداشته و نميتوان او را تحت تعقيب قرار داد؛ مگر اين که راننده موتورسيکلت دلايل کافي ارائه نمايد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image