به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اعتراض به ميزان رد مال مسروقه

 

اعتراض به ميزان رد مال مسروقه

پرسش:
در پرونده‌اي با موضوع سرقت، ‌متهم به سرقت تعدادي از اقلام موجود در يک مغازه اقرار دارد و دادسرا نيز از شاکي درخصوص ميزان کالا و اقلام آن سؤالي نکرده است. چنانچه پس از صدور رأي و قطعيت آن، شاکي نسبت به ميزان رد مال اعتراض داشته باشد و ادعا کند که کالاي مسروقه بيش از آن چيزي است که در پرونده موجود مي‌باشد، تکليف دادگاه درجهت رفع ابهام و اشکال در اجرا چيست؟

 

پاسخ:
‌با صدور رأي و قطعيت يافتن آن، دادگاه کيفري فارغ از رسيدگي بوده و شاکي مي‌تواند با تقديم ‌دادخواست ‌ضرر و زيان، نسبت به مطالبه اقلام مورد ادعاي سرقت اقدام نمايد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image