به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اعلام نشاني معتبر در پروندههاي چک

اعلام نشاني معتبر در پروندههاي چک

پرسش:
اگر در پروندههاي کيفري چک که امکان دسترسي به متهم فراهم نيست، شاکي نشاني غير از نشاني بانکي اعلام نمايد و دادنامه به همان محل ابلاغ قانوني شود، آيا اين ابلاغ معتبر است يا دادنامه بايد به نشاني بانکي محکومعليه ارسال شود؟

 

پاسخ:
مطابق ماده 22 قانون صدور چک اصلاحي 1382 چنانچه شاکي نشاني ديگري غير از نشاني بانکي اعلام نمايد و محرز هم باشد، ابلاغ دادنامه به آن نشاني از نظر قانوني معتبر بوده و مرجع قضايي ميتواند به استناد همين ابلاغ اقدام اجرايي را انجام دهد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image