به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

اقدامات اداري در غياب رئيس دادگستري و معاون وي

 

اقدامات اداري در غياب رئيس دادگستري و معاون وي

پرسش:
در صورت عدم حضور رئيس دادگستري در محل کار و معاون دادگستري يا نبود سمت معاونت در دادگستري، اقدامات اداري مربوط به دادگستري از جمله امضاي اسناد، اوراق مالي و ساير امور اداري توسط چه مقامي ‌انجام مي‌شود؟

 

پاسخ:
در صورت عدم حضور رئيس دادگستري و معاون وي، اقدامات اداري مربوط به دادگستري ازجمله امضاي اسناد، اوراق مالي و ساير امور اداري با قاضي ارشد حاضر در محل خواهد بود. بديهي است که در صورت حضور دادستان انجام اين امور برعهده وي است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image