به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

امکان ارجاع امور مربوط به تيراندازي نيروهاي مسلح به کارشناس

امکان ارجاع امور مربوط به تيراندازي نيروهاي مسلح به کارشناس

پرسش:
در تيراندازي نيروهاي مسلح به متهمان، در صورتي که حکم مأموريت براي دستگيري آنان وجود داشته؛ اما براي دادگاه محرز نباشد که قوانين مربوط به تيراندازي رعايت شده است يا خير، آيا مي‌‌توان مراتب را به کارشناس نيروي انتظامي ‌ارجاع داد؟

 

پاسخ:
موارد به‌کارگيري اسلحه توسط مأموران در قانون "به‌کار‌گيري سلاح توسط مأموران نيروهاي مسلح" مصوب 1373 مشخص شده است. با اين وجود، چنانچه مرجع قضايي در جريان رسيدگي به اين موضوع نياز به جلب نظر کارشناس پيدا کند، اقدام به اين امر فاقد اشکال است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image