به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

آيا مراجع قضايي مي‌توانند گزارش‌هاي بازرسي مطرح در آن مراجع را در اختيار متقاضيان قرار دهند؟

 

آيا مراجع قضايي مي‌توانند گزارش‌هاي بازرسي مطرح در آن مراجع را در اختيار متقاضيان قرار دهند؟

بازگشت به نامه شماره 84/1958/3 مورخ 14/8/84 نظريه كميسيون حقوقي درخصوص استعلام اداره كل بازرسي استان مازندران

 

نظريه کمسيون حقوقي 5/7/85

 

... با  عنايت به اينكه در ماده 73 قانون آئين دادرسي كيفري شاكي تنها حق دارد از صورت جلسه تحقيقات مقدماتي كه منافي با محرمانه بودن تحقيقات نباشد ، رونوشت بگيرد و از آنجا كه گزارش هاي سازمان جزيي از صورت جلسه تحقيقات مقدماتي نيست، لذا دادن تصوير گزارش هاي سازمان به متهم قبل از اتمام و تكميل مرحله تحقيقات مقدماتي و طرح پرونده در دادگاه فاقد مجوز قانوني است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image