به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

آيا نيروهاي شركت خدماتي كه هيچ‌گونه رابطه استخدامي با سازمان بازرسي كل كشور ندارند، مي‌توانند عضو شركت تعاوني مسكن كاركنان سازمان بازرسي شوند يا خير؟

 

آيا نيروهاي شركت خدماتي كه هيچ‌گونه رابطه استخدامي با سازمان بازرسي كل كشور ندارند، مي‌توانند عضو شركت تعاوني مسكن كاركنان سازمان بازرسي شوند يا خير؟

در خصوص نامه شماره 108/ب/م/ت/ش مورخ 30/3/85 شركت تعاوني مسكن كاركنان بازرسي استان آذربايجان شرقي كميسيون با بررسي سوابق به شرح آتي مبادرت به اظهار نظر مي نمايد:

 

نظريه كميسيون حقوقي مورخ 25/5/85

 

نظر به اينكه ماده 12 اساسنامه نمونه تهيه شده توسط وزارت تعاون ( كه رعايت مفاد آن براي تعاوني‌ها الزامي است) با اشاره به شرايط عمومي و اختصاصي، عضويت در تعاوني براي كل واجدين شرايط اعم از اشخاص حقيقي و يا حقوقي غير دولتي را آزاد اعلام كرده است، بنا به مراتب منعي براي عضويت نيروهاي شركت خدماتي در تعاوني مسكن كاركنان سازمان وجود ندارد، با وجود اين چنانچه در بند ب ماده ياد شده راجع به «شرايط اختصاصي» وجود رابطه استخدامي با سازمان بازرسي كل كشور قيد شده باشد اشخاصي كه واجد اين شرط نباشند از عضويت در شركت تعاوني منع خواهند شد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image