به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

بزه تصرف عدواني

 

بزه تصرف عدواني

پرسش:
چنانچه حکم به محکوميت شخصي به اتهام تصرف عدواني صادر شود، آيا با انقضاي مواعد مقرر در ماده 173 قانون آيين دادرسي دادگاه‌هاي عمومي ‌و انقلاب در امور کيفري و عدم اجراي حکم، مشمول مرور زمان مي‌‌شود؟

 

پاسخ:
رأي وحدت رويه شماره 659 مورخ 7 خرداد 1381 هيئت عمومي ‌ديوان عالي کشور بزه تصرف عدواني را از شمول ماده 173 قانون آيين دادرسي کيفري به اعتبار مستمر بودن جرم خارج دانسته است. ازاين‌رو بايد براساس مفاد اين رأي وحدت رويه که براي محاکم لازم‌الاتباع است، عمل گردد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image