به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

بكارگيري نيروهاي ساير سازمان¬ها و دواير دولتي در امر تحقيقات جهاد سازندگي

 

بكارگيري نيروهاي ساير سازمان­ها و دواير دولتي در امر تحقيقات جهاد سازندگي

س: احتراماً، به استحضار مي­رساند شركت خدمات مهندسي جهاد سازندگي طي شرحي اعلام مي­دارد با عنايت به مفاد ماده 7 قانون مقررات مالي، اداري، استخدامي و تشكيلاتي وزارت جهاد سازندگي و به استناد مصوبه شماره 11/5/68 ـ 5593/ت/431 رسماً آغاز به كار نموده با توجه به اينكه انجام موضوع شركت عمدتاً براساس بهره­گيري  از نيروي انساني متخصص قرار گرفته و فعاليت اجرايي در آن كمتر به چشم مي­خورد. بي­ترديد انجام حجم عظيم اين فعاليت­ها با استفاده از نيروي انساني محدود شركت غيرمقدور بوده و لزوم بهره­گيري از توان تخصصي نيروهاي كارآمد ساير سازمان­ها و واحدهاي دولتي علي­الخصوص پرسنل وزارتخانه8­هاي جهاد سازندگي و كشاورزي كاملاً مشهود است. خواهشمند است با توجه به مفاد گذشته و قوانين و مقررات موضوعه و حاكم نظريه مشورتي آن كميسيون محترم را جهت بهره­برداري و اتخاذ شيوه مناسب جهت بكارگيري كارشناسان مورد نياز اين شركت به منظور دسترسي به اهداف مورد نظر قانونگذار  را اعلام فرماييد.

 

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 25/11/76 – 640 / 76 / ق

 

از آنجا كه به استناد بند 5(1) تبصره 3 ماده 1 لايحه قانوني راجع به منع مداخله وزراء و نمايندگان مجلس و كاركنان دولت در معاملات دولتي، منظور از معاملات در آن ماده، قرارداد مطالعات و مشاورات فني و مالي و حقوقي تصريح و بيان گرديده­اند لذا انعقادقرارداد با متخصصين مورد نظر در استعلاميه فوق كه از كاركنان دولت هستند با مؤسسه دولتي در قالب موارد فوق مجاز نمي­باشد و موضوع منصرف از مقررات مربوط به ممنوعيت بيش از يك شغل كاركنان دولت محسوب مي­گردد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image