به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

به فروش نرفتن مال در جريان مزايده

به فروش نرفتن مال در جريان مزايده

پرسش:
چنانچه شخصي محکوم به پرداخت ديه شود و به اجراي احکام مالي را معرفي نمايد و اين مال در مزايده به فروش نرود و محکومعليه هم مال ديگري نداشته باشد و محکومله تقاضاي بازداشت وي را نمايد، آيا ميتوان ماده 2 قانون نحوه اجراي محکوميتهاي مالي را اعمال کرد؟

 

پاسخ:
چنانچه مالي از محکومعليه در دسترس باشد، اجراي احکام آن را ضبط کرده و به ميزان محکوميت از مال ضبط شده استيفا مينمايد. با توجه به ماده 34 قانون اجراي احکام مدني، معرفي مال غير قابل فروش مانع از اجراي ماده 2 قانون نحوه اجراي محکوميتهاي مالي نخواهد بود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image