به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تبعيت داديار از دادستان

 

تبعيت داديار از دادستان

پرسش:
در پرونده‌اي دادستان شهرستان با اعلام نوع جرم (اقدام عليه امنيت داخلي) موضوع را براي رسيدگي به بازپرس ارجاع داده و بازپرس با قبول اتهام اعلامي، به موضوع رسيدگي نموده و قرار مجرميت صادر شده؛ اما داديار اظهارنظر موضوع پرونده را اخلال در نظم و آسايش عمومي‌ دانسته است. آيا وي مي‌تواند خلاف ديدگاه دادستان چنين نظري داشته باشد؟
پاسخ:
صرف‌نظر از وجود مناقشه در عناوين مجرمانه مذکور در پرسش، با توجه به بند (ز) ماده 3 قانون اصلاح قانون تشکيل دادگاه‌هاي عمومي‌و انقلاب، دادياران نمي‌توانند برخلاف نظر دادستان اظهارنظر نمايند.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image