به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تطبيق قانوني بررسي عملكرد دستگاههاي اداري توسط دفاتر رسيدگي به شكايات استانداري¬ها

 

تطبيق قانوني بررسي عملكرد دستگاههاي اداري توسط دفاتر رسيدگي به شكايات استانداري­ها

س: طبق اطلاعات واصله دفتر رسيدگي  به شكايات استانداري كرمانشاه با حضور در دستگاههاي اداري با انجام مكاتباتي مبادرت به بررسي عملكرد دستگاههاي دولتي در زمينه اجراء قوانين و مقررات مي­نمايد. لذا با توجه به اينكه مطابق ماده 1 قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور نظارت بر اجراء صحيح قوانين و حسن جريان امور به سازمان بازرسي كل كشور محول گرديده است خواهشمند است نقطه نظرات آن دفتر را مبني بر اينكه عملكرد دفتر رسيدگي به شكايات استانداري كرمانشاه در موارد مذكور منطبق با شرح وظايف قانوني است يا خير را اعلام دارند.

نظريه كميسيون حقوقي                                   شماره و تاريخ نظريه 29/11/76 – 642 / 76 / ق

از آنجا كه براساس بند 1 تصويب نامه شماره ............ هيئت وزيران استانداران و فرمانداران كل و فرمانداران به موجب قانون تقسيمات كشوري در حوزه مأموريت خود نماينده دولت و مسئول حفظ سياست عمومي هستند و رياست عاليه بر ادارات كل داشته و حق نظارت به تمام امور حوزه مأموريت خود دارند لذا اين حق نظارت را از طريق دفتر مربوطه به نحو مقتضي مي­توانند اعمال نمايند. به نظر اين كميسيون و با توجه به ساير بندهاي تصويب نامه مذكور نظارت فوق منافاتي با اعمال نظارت عام و فراگير و كلي سازمان بازرسي كل كشور كه در قالب بازرسي­هاي مورد نظر قانون تشكيل اين سازمان صورت مي­گيرد ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image